Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Masquerade said:

Bitiriyorlar?

Lol...

Cyclone duration has been reduced to 5 seconds, down from 6.
Lifebloom's bloom effect has been reduced by 20%. In addition, it now costs 11% of base mana, up from 7%

şunu iyi bi okusanız keşke topluca? %20 nerf lifeblooma + manacostu artıyorsun, üstüne cycloneu nerfliyorsun.

resto druidi druid yapan baska ne var ki?

yazmışsın da eksik olmuş. merak etme okuyorum zaten.

lifebloom mana increase nerfü geri alındı.

cyclone 5 olması normal. diğer tüm ccler 10'dan 8'e nerflendi, cyclone'a dokunmadılar.

lifebloom nerfüde şart kere şarttı. %5 deki druid lb patlatarak saçma sapan hplere dönüyordu.

hiçbir şeyin öldüğü falan yok, druid şu andaki mana management olarak en rahat olan sınıf. bazen farklı oyunları mı oynuyoruz diyorum cidden saçma sapan o öldü bu bitti yorumlarını görünce.
Sosyal ağlarda paylaş

o prot pala sizin miydi yoksa dsads dün aynısını yaşadık.

mage: pala sheep druid cs
rog: bılaynd atarım ne zaman istersen mayko!
priest: dispelliyorum
warrior: DISPEL LAZIM BANA
dk: tamam biz çatıya çıkıyoruz
warrior: AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH 68K MS VURDUM ÜSTÜNE 40K NORMAL ASDADSAD AHAHAHAHHAHAHAHAAHHA GLOBALLEDİM LAN TANKI AHAHHA!

bizim warrior aynen bu şekilde her oyun tank globalliyor. her ratedda...
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç saniyede hayvan gibi dmg yapıyorlar ama support varsa gayet güzel kitelayabiliyosun, rogue sp giriyoruz adam bana dalıyor direk tüm hp gidiyor ama rogue slowlayınca ve pillar arkasına geçince hiçbir şey yapamıyor 15-20 saniye pillar etrafında tavaf ederek canımı manamı fullüyorum böyle 20 dkdan fazla süren arena oluyor .
Sosyal ağlarda paylaş

Ghostcrawler said:

vuran warrior gnomedu bi de 359 level silahı vardı armoryledik. :)

372 silahlı warrior olsa falan 60k üstü çıkardı.

o görüntüyü anlatamam ya. bizim war full gear landslidelı.

tanka full shatter çıkardım hp yerinden oynamıyor %90-100 direk. sonra arkamı döndüm healer ne var ne yok görelim diye blank cs df derken arkama tekrar döndüm ve...

... tank %90-50-20-0

şaşkınlıktan ventte çıt çıkmıyor. ben kendi takımımdaki warriora oynayacağın classa... diye küfür ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...