Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X2 Sinemalarda!...

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

x-men in orjinal elbiseleri film için çok çok renkli zaten, halk içinde palyaço gibi gözükürler. ama orda bahsedilen zate elbise değil.
mesela lotr da uyarlandı filme, birsürü yeri eklenmedi. yada batmanda bane gibi süper bir karakteri maymun etmişlerdi.

asıl olay hayatında x-men görmemiş bir kişinin filme gidip anlayıp bilet parasını ödemesi için yapılan yumuşatmalar. :)[hline]WoW - Swg - Ao
Sosyal ağlarda paylaş

efektler muhteşemdi ben X-Men dergi takipçisi olmadığımdan ve ilk filmi izlemediğimden dolayı belki çok beğendim filmi... ama çizgiromanını takip edenlere o kadar güzel gelirmi bilemiycem...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok enteresan o ölmemesi :p
1. filmin senaryosu daha güzeldi hatta basardı.
direk wolverine üzerine younlaşılmış iicene :p
3. sü çıkarsa heralde yarıdan çou wolverine i içerir.
olsun yine giderim :p
efektler müthişti.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

Olmuyor abi, olmuyor... Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum?? neden peter parker'ı ezik bir lise öğrencisi, neden ağ fırlatıcılarını organik, neden x-men kıyyafetylerini farklı yapatrlarkı? tamam bu tarz fılmlere ask ucgenlerı yada boyle toplumun ılgısını konuyla hıc alakası olmayan bırının ılgısını cekecek seylerde koysunlar ama neden degısmesı gerekmeyen ayrıntıları degıstırıyorlar nedeeeeeeen?
boyle sert bır gırısten sonra belırtmek ısterımkı x-men, spıdrer, daredevıl da kotu fılmler degıllerdı. gerek efektler, gerek oyunculuk, gerek oyuncuı kalıtesı olsun. ancak ıstenılenı verdeıklerıne ınanmıyorum. dogrudur fılmlerde bazı seylerı degıstırmelerı gerekır. ask ucgenlerı koymalı, kız mı halk mı sorusu yaratmalısınız ama neden degıstırgı zaman bır sey degısmıcek ayrıntılar degıstırırlır??? neden osbornlar kıvırcık saclı tıpler olarak degıl de fılmedekı gıbı adamlar yapılırı???
neyse dagıtmedan konuyu x-mene donelım. bana spıderman'de de bolye olmustu (hatta lotr dada oldugunu soyleyebılırım rahatlıkla) fılmeden cık hem nefret et hem cok sev...neyse hoslanmadıgım seylerı soylemek ısıtıyorum. seyretmmeıs olanların okummaısı tavsıye edılır

1.karakter guclerı aşşırı abartılmıştı. ama oyle boyle degıl nıghtcrawlerın whıte house a gırısı o nedrı oyle ya? apocalps(artık nasıl yazılıyorsa)'e kuurban ol onu kım durdurcak abı??? ya jean normalde cıt kırıldım hatunun tekıdır ablam ıkıtane fuzenın yonunu degıstırıyor banamısın demıyo.. yada bı elıyle suları ayırıyor o sırada black bırdu kaldırıyo kapakları kapatıyo nıght crwler ı engellıyo... oo baska? storm o yarattıgı fırtınalar neyde ya? yuh ınsaf artık. celebro ve xavıer (yannıs yazıyo olabılırım kusurma bakmayın) ortalıgı donduruyor. beyın gucuyle herkesı olduruyo. ama en ılgıncı wolverıne dı kafasından kursunu cıkarttı ya. wolwerının normla ozellıgı bagısıklılık fln olmayıdı sıgarayı elıne bastır ıyılesır yada death... (unuttum hatunun adını) senı dessın nasıl olsa ıyılesrı...

2.bana sorarsanız karakterler daha yakın olmalıydı cızımlere stormun kasları flnda beyaz olabılırdı... yada wolverının sacları. jean, rouge, ıceman... (ama wolverıne ın herıfı barajın dısında sıkıstırdıgı sahne hakıkatten superdı aynısıydı resmen)

3.okul nıye cocuk yuvası olmus? rouge nıye kucukcuk kız? o jubılee olsa olmaz mıydı? bu konuda tam emın degılım ama ıce-man'ın tıpı sılver surfera fln bezemıyomuydu yanı tam olarak ıceman degıl mıydı? nıye oyle ezık olmus?

4.allah askına msytıc normalde fızıksel yeteneklerde cok basatrılı degıdır eskı model ıkı kucuk ınce (team fortess ta spyınkıne benzeyen) ıkı tane tabancası olr ıslerını onun la halllet mez mıydı?

5.bu elestırı degıl alaısamadım sadece gandalf babanın magneto olmasına batman alfred de gandalf ta yaslıydı magneto bu kadar yaslı olamalıydı bence (ve kostumu nıe guzel degıldı nıe hıcbı kostum normal degıldı nerde o guzelım rogueun super kostumu? :)

6.guzelım jean nıeye oldu benı hatırladıgım phoenıx baskaydı bırı bı tur jean ın vucudu fln ele gecırıyodu yannıs anımsamıyosam sonra jean kurlutluyodu ama.. (ya okaadr guzel kadın (fılmde erıdım yanı oderece) nıe olur kı? (ekleme: ben bu phoenıx ısını yanlıs bılıyorum galıba bılen bırı acıklarsa...)

7.bu da son sey pyro baya hos olmus. sonda satıp gıtmesınden bahsedıyorum. yada magneto nun gıder ayak numara yapması.

neyse bu kadar uzatmamamk lazım her fılmde hata olur ama bunlar bızım ıcın onemlı fılmeler oldu mu hos olmuyo. neyse....[hline]Make me feel it, make feel alive again!

(mgs yi bitirdim gene sıkıntıdan da :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Jean Grey Phoneix oluyo,hatta bütün galaksiyi falan ele geçiriyodu çizgi romanda.Ice Man ve NightCrawler X-Men Excaliburun üyeleri hatta nightcrawler bi dönem lideri,Pyro hiç bi zaman Xavierın öğrencisi değil,Gambit en sevilen x-man falan ama filmde yok.Mystique'in öyle öyle süper dex str gibi özellikleri yok,giysili ve silahlı.Film baya farklı çizgi romandan ama yinede iyiydi.Bide keşke Collosusun daha fazla rolü olsaydı..
Sosyal ağlarda paylaş

ya film görsellik açısından güzeldi ama karekterleri yapma konusunda irenç...
1. si cyclopsu hiç sevmeme rağmen 2 filmdr figüran olmş bi lider böylemi olur?
2. si jean greyin ölmesi ölmedi ya aslında sonunda suyu gösterdiinde phoenix şeklindeki beyaz gölge bariz geri gelceğinin sinyaliydi
3. nightscrawler zırt pırt teleport oluo pes dorusu...
4. Lady Deathstrike... o kadar kötü yapmşlarki ne diim daha...
lady die geçen kadın iyileşme özellii koymuşlar wolvinin yaratılmasıyla aynı hikaye hele turnak olayı irenç ötesi.. yani ds ı sanrm koynicaklardı sonra birini daha ekliyelim diip alelacele yapmşlar yazık olmuş...

ama 3. film de colossus gelicek bu anlaşıldı :)
bi ara dikkat eden oldumu bilmiorm ama sanki beast 3. bölümde gelcek gibi :) çok ince bi ayrntı war çünkü ;)

ama en önemli olay wolverine onca çizgi roman sayısında geçmişini bulamadı tam filmde 2. bölümde herşeyi örendi pes dorusu

3. fim işllah daha adam akıllı olur...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 04 May 2003 15:51 tarihinde demiş ki:
Filmde yer alan karakterler:

Jubilee

Gambit

?!?!? nasıl yani?

gambitin olması imkansz gambit fransada takılan bi tip
23426 tane böle gruba girmiş ve fazla kalamayan bi tip
o okulda örenci olması imkansz...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

mystique yalnız deli yapılmış filmde açıkçası saygı duydum tabi abartıda war filmde ama yani cidden dövüşme tarzı deli
yawaş nazik ve sert hepsi war :)

hele iki kapı tam kapanrken yerden kayarak giderken arkasına bakıp hareket çekmesi süperdi :)[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...