Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionheart

Divertissement

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar bu oyunu bitiren bir insanoğlu arıyorum. ben kasamadım o kadar da o hangi sabırlı arkadaşsa bi adım öne lütfen. ayrıca soracağım bazı sorular da olacak. tabi oyunla ilgili herhangi bir web sitesi bilen varsa da söylesin nolur. dlh'de var ama almanca. dudu dudu dilleri aman..[signature][hline]DuDu
Sosyal ağlarda paylaş

veya stealth kasıosn herkesin yanından geciosn xp ye xp demiosn ehau
stealth kascaksan auralara dikkat et ama :)[signature][hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten thieflik olmadan oynanabilineceğini sanmıyorum en azından lockpick çok gerekli de. hangi guilde gireyim diye soracaktım. thieves istiyorum o kadar ama adamlar çıkıp illa beni öldür diyo ya[signature][hline]bölücülükten yanayım ve paticik forumlarını bölmeye geldim izmirsiz paticik üyeleri ve izmirli paticik üyeleri olarak. yetkili olarak beni gönderdiler zorluk çıkarmayalım lütfen.
NoT: ksk izmirden sayılmıyor (bölücülük diz boyu..) -Ben kendim-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 31 Mart 2004 12:43 tarihinde demiş ki:
paladin yapıosun dövüosun oyunun olayı oydu hehe

şu cümleyi quote'layıp altına iki yıl önce açtığın başlıkların linklerini koyardım uykum olmasa, gelecek nesillere miras kalırdı öngörüşlülüğün.. :)[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

bak güzel kardeşim anlamamakta ısrar ediosun
oyunun başı gayet roleplaye uygundu
oyun çıkmadan önceki ssler de zilyon tane diyalog menüsü vardı
adamlar takozluk yapmışsa güzelim senaryoyu hack n slash e kurban ettiyse ben ne yapayım[signature][hline]THE BAB,THE ONLY...ARCBABZ!..
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Thief skilleri olmadan da rahat bitirebiliyosun. Thievery yi arttıran bi kaç eldiven vs. tut yanında, zaten sandıklar da o kadar önemli değil. Ben hiç puan vermediğim halde 70 falan lockpick vardı çoğu sandığı açabiliyordum.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
oyun aslinda kotu
ama hikaye yuzunden bi kere oynayabiliyosun
yani arcane cok guzel soolemis

guzelim hikayeyi almislar hack n slash yapmislar

sirf side questler icin iki defa oynadim oyunu
snlara yaklastikca iyicene hak n slash lesti
ben de vazgectim oynamaktan[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

planescape, fallout, baldur's gate gibi oyunlardan sonra benzer black isle oyunu bekliyerek oynarsan oyun berbat.
Ancak diablo 2, nox, uo gibi oyunları oynuyorsan paso hack&slash takılıyorsan, oyunda rp öğeleri ve dialog opsiyonları görünce "vaaov" diyorsun.

Oyunun senaryosu güzel, bir kere oynanıp bitirilmesi gerekiliyor.
Ama black isle'ın diğer rpg oyunları gibi birer klasik değil bence.[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

Hep alışmışız Black Isle dan düşündüren bir oyun quest çeşitliliği hoş bir ortam kesme biçmenin yanında başka işer falan filan bunda olmayınca ister istemez beklentileri çıkmıyor oyun güzel yoksa ama Black Isle keşke bg gibi bir oyun çıkarsaydı demeden geçemiyorum[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

BLACK ISLE YAPMADI OYUNU
BLACK ISLE YAPMADI OYUNU
BLACK ISLE YAPMADI OYUNU

şöyle yazalım da artık "bis çuvallamış bu oyunda" mesajlarının sonu gelsin..

inanılmaz bir olay ya, kaç kere söylendi halen millet bis yaptı diyor. reflexive diye yeni bir şirket yaptı yanlış hatırlamıyorsam, bis sadece special sistemini kullanmalarına izin verdi ve yapılışında gözlemci oldu. oyunu bis kadrosu yapmadı yani..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Ah ulan Sheakspere i öldürmüştüm yanlışlıkla farkındada değildim.
Tüm oyun berabat olmuştu bayağı ilerledim bi baktım sheakspere ile ilgili görev veriyor.
adam ölü questi yapamıyordum.

sonlarda canavarlar şehre gelince oyunun bokunun çıktığı dakikadır.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...