Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Two Worlds 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

peki nasil vuruyor dmgi, sonucta stafi sallamiyoruz elde, buyu cast edince mi dmg koyuyo uzerine?

Yoo basbaya sallıyorsun ben earth/fire mage olarak mana bittimi kafa göz giriyorum staffla (hem space hem mouse spamlayınca bug var 2 katı hızlı saldırıyo söyliyim...) + staffın hasarının büyülere herhangi bir etkisi yok sadece wisdom bonusu dolaylı olarak etkiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Staff ı çıkar tak bakalım büyü dmg si değişiyor mu?

Staff olmadan büyü atmayı dene bir sonra wisdom bonusuna bak eğer staff classıng ve kendi hasarına göre hasar ekleseydi fire ve earth büyülerim hemen hemen aynı hasarı vermezdi aynı kart ve mana costa göre
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
the witcher bittikten sonra açlığımı bastırsın diye, bundledan aldığım tw2'yi (lel) yükledim fena oyun değil. zaten daha önce beleş editionı biraz oynamıştım japon tapınağı gibi yere kadar dsdsf. aslında güzel detaylar var, özellikle magic sistemi çok iyi, sınırsız büyü kombinasyonları oluşturabiliyorsunuz. oyunun beşiktaş gibi hakkı yenmiş.

beklenilmeyecek kadar detaylı all-in-one bir mod çıkarmışlar.

http://www.insidetwoworlds.com/showthread.php?t=33839

üstüne şurdaki graphic tweakleri yaptım baya iyi oldu.

http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/908547-Console-Commands?p=14468957#post14468957
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyundaki magic-combination olayı gerçekten çok iyi kotarılmıştı. Deli gibi kombinasyon yapmıştım. At yarışı falan vardı, eğlendiriyordu. Uzakdoğu kısmında bir' exploit bulmuştum ama neydi tam hatırlamıyorum. Uçuyordum sanırım bi' duvardan zıplayınca falan.

Haftasonu kurayım da baştan, bi' oynayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
bunun girmediği bundle kalmadı idi üstüne birde 3 sefer kurabiliyorsun , donanım değişikliklerinde bir hakkın gidiyor gibi bir saçmalık var . Mesela ram taktın gitti bir hak , sonra gidip forumlara yalvar resetlensin diye.
Bir bundle'la almadıktan sonra alınmaz bu nedenle.
MrLevie said:

bunun collection'ı steamde 9 dolar şu an, değer mi oynayanlar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...