Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOOM3 - SPOILER ALERT !!! (Oyunici Tartisma Burdan)

Vampire

Öne çıkan mesajlar

said:
Disappear, 20 Ağustos 2004 04:06 tarihinde demiş ki:
konu yok zaten doomda ordan kaybediyo =] onun disinda cok guzel oyun

hohoho.. doom 1&2'yi oynamak lazım konu nasıl olmaz görmek için.. :)

ha ayrıca, bu tartışma için ayrı bir başlık var zaten, buraya dfa taşırmamak daha doğru olur..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam evet doom1&2 zamanına göre büyük sükse yaptılar ama doomun şimdiki rakiplerinin artıları fazla.Bir kere konusu çok derin ve insanı kendine çeken fps ler var ve değişik yollarla oyundan kopmamanı sağlayan teknikler kullanıyorlar.Ama doom3 çok sıradan devamlı karanlık yerlerde gidiyorsun ve yaratıklar nereden geldi,ne alaka o adamlar kim bunlar kim sorularının cevabını düşüne düşüne kendini tekrar eden karanlık üslerde gidiyorsun.Oyunu ilk yüklediğimde benimde hoşuma gitmişti ama şu anda sıktı,öyle yaratıklar atlıyor üstüne devamlı bir düzelti.. hoş değil half-life2 den umutluyum ve evet doom sucka ehe[signature][hline]tksmtr!
Krynn Online yakında..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi yükledim oyunu.. evet belki beklediğimiz kadar iyi diil ama beni baya tırstırdı (7+1 kolonların etkisi de var ama.)

yaw bir de bu adam niye silahı sağda tutuyor. ortadan tutsun kardeşim biz doom a öyle alıştık :horace:[signature][hline]http://www.frp-tr.net is back, and as powerful as you cannot imagine...
Heffer, 22 Ağustos 2004 01:09'da icq'dan demiş ki:
pink metalse bende illithidim zaten
Sosyal ağlarda paylaş

SPOILER!!!!!!!!!

abi bfg yi aldıın o bölümlerde bi kasa açmam lazm ışınlanma kartının olan onun kodu kaç? bilen warsa sölerse sevinrm[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]

[Bu mesaj BiTcH_oFBaT tarafından 23 Ağustos 2004 01:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dostum ii bir konu fakat herkesin ekran kartı bu oyunu kaldırmaz
manyak grafik var oyunda mükemmele yakın effect ler ve action
fakat oyunun yeni başlayanlar biraz sıkılabilir çünki yarım saat
sadece ilk bölümü anlamakla geçiyor daha actioan yapmak için bayağı ilerlemek lazım disket alıyon oraya sokuyon bişiler yapıyon falan zırh falan silah falan aloyon biraz başlangıcı sıkıcı ama oyun ilerledikçe heyecan artıyor bölümleri geçmek zor ama akıcı bir oyun yeterki başlangıçta sıkılmayalım
ehe
:D[signature][hline]www.simasher.com.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bi denedim nedense çok hoşuma gitmedi. Yani grafikler falan gayet hoş ama Doom denilince aklıma direk avlanacağım diye düşünmüştüm. Yok kayıp doktor bilmem kim yok gizli geçiti bul gibi şeyler sarmadı ve skıldım daha tek el ateş etmeden. Bu akşam gene denicem kaldığım yerden eğer yaratıkları bulamaz isem gene silicem.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu eski fps oynanışı geyiği batırmış oyunu. "kırmızı kapıyı açmak için mavi kapının arkasındaki kırmızı kartı bul, mavi kart yeşil kapının arkasında, yeşil kart mor kapının arkasında mor kart da hellknight'ın elinde git alıver sora kırmızı kapıya gir bi zahmet" olayı öldürüyor insanı.

ve ayrıca giriş bölümü (silahsız oynadığımız bölüm) half-life'tan bariz kopya değil mi?[signature][hline]http://www.frp-tr.net is back, and as powerful as you cannot imagine...
Heffer, 22 Ağustos 2004 01:09'da icq'dan demiş ki:
pink metalse bende illithidim zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...