Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOOM3 - SPOILER ALERT !!! (Oyunici Tartisma Burdan)

Vampire

Öne çıkan mesajlar

ben en son pad 2 selected dedi ve save edip gittim kesin çok fena yere yollucak sabah yollasın uyuyamıcaz şindi harbiden çok geriyomuş lam:D[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

aldığım bir bilgiye göre , oyun içinde bazen duyulan fısıltıların ,aramızdan birisi ne XT yap onuuu şeklinde söylendiğini duydum. Henüz kime söylendiğini öğrenemedim . , önümüzdeki günlerde açığa çıkarmayı düşünüyorum[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

ben annadımda orada belirttiği şeyi anladımmı emin diilim[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 05 Ağustos 2004 16:04 tarihinde demiş ki:
said:
Arkansis, 05 Ağustos 2004 11:21 tarihinde demiş ki:
sen medium yada low da

ultra high da kart maymun oluyor

yok abi, high medium ve lowda hiç takılmıyor. ultrada takılıyor sadece...

abi dediğin şey imkansız
ti 4800 kaldıramaz high
benim kart bile zaman zaman AA 2 de saçmalıyor High da

şimdi bana 4800ile arasında fark yok deme ...[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 05 Ağustos 2004 20:29 tarihinde demiş ki:
atmosferi iyi olan oyun her yerde her saatte her koşulda size o duyguyu yaşatandır...

olay tamamen senin oyuna verdigin dikkate baglıdır ve dış etkenler insanı etkiler

bir çok insanda oldugu gibi yalnız olmak korkuyu ve dikkati tetikliyor

hatta dikkat olarak hayvanlarda da vardır bu
grup avındaki hayvanla tek başına avlanan hayvanın dikkati aynı degildir

sonuçta orda bahsettigim şey öyle bir ortamda kendini oyuna daha çok kaptırırsın daha çok korkabilirsin

daha uç bir örnek verirsek buyrun çok korktugunuz oyunları plajda oynayın
insanların cıvıltıları, dalga sesleri ve diger seslerle oynadıgınızda bakalım o etkiyi yaratacak mı[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zegna, 08 Şubat 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
fasıldan geldım
kafamda darbuka sesi var hala
gecmıyo

[Bu mesaj Popeye tarafından 06 Ağustos 2004 03:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya oha süper güzelmiş. her an tırıs tırıs ilerliyorum da
veteran'da başladım, şimdiden şu ateş mateş atan duvarda yürüyen zımbırtılar gelmeye başlayınca zorlamaya başladılar. (life hep 60-80 arası oluyo bi türlü full'leyemiyorum bunlardan) ilerde ne olur ? daha da mı feci, bitiremez miyim oyunu =)
veteran devam ediyim mi yoksa bi kolayına alıp baştan mı başliyim ?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ay ay ay böbreklerim ağrıdı, hellknight tokadı yemişe döndürdün rofl blackice!

ekleme: resmi görünce ne yazacağım aklımdan uçup gitmiş, arkansis kartı yakarsam sen mi refund edeceksin onu söyle.. ;)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.

[Bu mesaj Sam tarafından 06 Ağustos 2004 13:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ühühühühühühüühühühüüh :(
Ben böyle grafiğe böyle atmosfere ve böyle gerilime ancak ağlarım ilerledikçe kastım kriz geçirecem yakında ekran kartımdan dumanlar çıkıyor üf ki ne üf hatta breh breh[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 06 Ağustos 2004 08:38 tarihinde demiş ki:
ya oha süper güzelmiş. her an tırıs tırıs ilerliyorum da
veteran'da başladım, şimdiden şu ateş mateş atan duvarda yürüyen zımbırtılar gelmeye başlayınca zorlamaya başladılar. (life hep 60-80 arası oluyo bi türlü full'leyemiyorum bunlardan) ilerde ne olur ? daha da mı feci, bitiremez miyim oyunu =)
veteran devam ediyim mi yoksa bi kolayına alıp baştan mı başliyim ?

eee cevap veriniz efenim? bu arada yanlış anlaşılma olmasın şu an en zor seviyede oynuyorum. veteran medium seviye mi en zor mu karıştırmış olabilirim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

sabo en zor dediğin orta seviye, en zor hali oyunu normalde bitirdikten sonra açılıyor ve oynarken hayatın sürekli azalıyormuş durduğun yerde.. :)

zorluğu düşürme işte, easy'de oynanan oyundan ne anlaşılır. ille hp 100 gezilecek diye birşey yok ki, esas öyle oyunlar cansıkıcı. yıllardır bütün single fps'ler öyle, nihayet doom günlerine döndürmüş o olayı doom..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 06 Ağustos 2004 14:05 tarihinde demiş ki:
sabo en zor dediğin orta seviye, en zor hali oyunu normalde bitirdikten sonra açılıyor ve oynarken hayatın sürekli azalıyormuş durduğun yerde.. :)
zorluğu düşürme işte, easy'de oynanan oyundan ne anlaşılır. ille hp 100 gezilecek diye birşey yok ki, esas öyle oyunlar cansıkıcı. yıllardır bütün single fps'ler öyle, nihayet doom günlerine döndürmüş o olayı doom..

recruit
marine
veteran
nightmare (kitli)

ben veteran oynuyorum nasıl orta seviye ya =) ağzıma burnuma sıçıyolar hauh[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...