Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kendinize yalan ayırın

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Evet o kadar satıyor. Ha bu satışı incelersen dershane öğrencilerine falan kampanyalı abonelik olsun eş dost dağıtımı olsun giriyor ama çok da satıyor zaman gazetesi. Today's zaman da yurt dışında gidiyor diye biliyorum.

Ayrıca komik gelebilir ama çok kaliteli yazar kadrosu var diye biliyorum zaman gazetesinin. Sadece ideolojileri ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

belirli dersanelerin kurumların önüne kamyon kamyon bırakıyolar, eşi dostu tanıdığı zorla beleş abone yapıyolar falan filan. kar amacı güderek kurulmuş bir gazete değil ki. 850bin tane basıyolardır ama kaç tanesi para verip alınıyor belli değil :P

bu
Sosyal ağlarda paylaş

bizim bloğa da geliyor zaman gazetesi.. be kapıda birikiyor BİRİKİYOR!!

hani 3 gün üst üste kimse ellemedi gazeteyi.. gazetenin geldiği dairenin numarası da yazılı üstünde.. abi almıyorlar hani öylece kenarda duruyor.. geçen yapmurlarda gazetelerden bir tanesi eridi hatta.. zaten baktık alan eden yok ben de her sabah kapıda gördüğümde aldığım gibi geçmiş agzetelerin olduğu yere koyuyorum kapıcı topluyor sonra

"sizdenci-bizdenci" ayırımından başka da bir boka yaramıyor
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

belirli dersanelerin kurumların önüne kamyon kamyon bırakıyolar, eşi dostu tanıdığı zorla beleş abone yapıyolar falan filan. kar amacı güderek kurulmuş bir gazete değil ki. 850bin tane basıyolardır ama kaç tanesi para verip alınıyor belli değil :P

aynen budur.

sadece fiyatıyla satılana baksan elbette o sıralamada bayağı gerilere gider. ama dershanelere, çeşitli cafe ve kuruluşlara bedava olarak götürdükleri kamyon kamyon gazeteyi de satışın içerisinde saydıkları için "çok" satıyormuş gibi gözüküyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...