Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable 3

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

mahoolmez said:

kötülük yapmayayım dedim hazine eksiye düştü.

mandolin çalarak ülkeyi kurtarmaya çalışıyorum şu an :)

ahaha baya güldüm buna

hikaye çok saçma ya tyrant olmaktan başka çare yok herkezi kurtarmak istiosan. e ne değişti o zamanki ayni abimiz gibi olduk tresa mıdır nedir o hatunda sanki bilmiyomuş gibi abimiz niye tyrant olmuş bide bizi başa geçirmeye çalışıyo lol

Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarı açık bırak yatarken ülke kurtuluyo :/

sanırım multiye fln girince para fln alıyosun bide play time uzadığı için iyi yola gereken para birikiyor.

o gnomelardan istiyorum ya, odanın köşesine koycaksın böyle insanlar geçtikçe o replikleri söylicek :)
Sosyal ağlarda paylaş

bi soru

hacitlar ben simdi kral oldum kardesimi de oldurdum (bilmem iyi mi yaptim) ama paran -1.5milyon, nasi arttircam ben bu parayi?
330 gun fln kaldi geriye.
real estate kasiyim diyorum da o da hic para getircek gibi degil, var mi yuklu para kazanma imkani?

halka jest olsun diye vergileri indireyim dedim birden bosaldi hazine :/

Sosyal ağlarda paylaş

iyilik yaparak para kazandığın nerde görülmüş?
karşılayacak gelir yokken vergi düşürürsen, tabii hazine boşalır.

oyunu daha oynamadım ama oynayanların para kazanma taktiği sadece ev basmak olmuş.
oyuna başlar başlamaz ev alıp kiraya verecekmişsin, kral olduktan sonra da bu parayı kullanacakmışsın.

herhalde stronghold/settlers gibi kendi kendine yetebilen bir ekonomik düzen yapamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

-1.500.000 ve elimde 200.000 gold ile iş yerleri satına lma işine giriştim ben. Özellikle Pawnstorelar publar süper para getiriyor. Bir kere satın alırsanız en yükseğe getirin price ratei böylece baya para akıyor. Oyundaki her dükkanı satın aldığınızda 200.000 falan geliyor 5 dakikada bir. Ayrıca Millsfield'da servantların evleri var süper. Kira gelirler çok iyi. Onun dışında ev almak pek karlı değil tamir falan filan. Birde üstüne blacksmith kasarsanız bir süre hem para gelir hemde 5 dakikada bir income olduğundan para olur. Ha benim 2 günde bitecek oyun 5 günde bitti bu sebepten o ayrı. Boşa vakit geçmesin diye bütün gnomeları avladım. Ama oyunu good bir karakter ile bitirmeyi başardım :D Sadece qustler devam etmediğinden yapmak zorunda kaldığım üç questte öldürdüğüm 3 innocent kill var :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oyuna daha yeni başladım, sadece başını oynadım da.
kontroller rezalet ötesi.
gerizekalıca yapılmış.

hani gamepadlerde interaction sıfır ya, ona göre hazırlamışlar.
ne yazık ki keyboard+mouse için değiştirmek veya optimize etmek akıllarına dahi gelmemiş.
adam gibi kontrol edebilmek varken 1'e, 6'ya felan basıyorum oyun boyunca.

save sistemi göremedim, böyle bir şey iyice güzel olmuş. çok sevdim yani.

yaşa bullfrog...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...