Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

of inanılmaz gıcık bir şeyle karşı karşıyayım ahaha, biri yardım etsin deliricem :D

go sms pro çok kullanışlı diye okudum yükledim merak edip. neyse bir mesaj geldi, gereksiz spam'di, sil dedim go sms pro'dan. ama telefonun default mesajcısı da yanıyor home screen'de 1 mesaj var diye. tıklıyorum mesaj yok tabii ki sildiğim için. yani devamlı okunmamış bir mesajım varmış gibi gözüküyor ve bunu bir türlü kaldıramadım.

ne yapabilirim fikir üretebilen var mı :S
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bende hiç öyle bişey olmadı, gerçi ben telefonun kendi notification sistemini kullanmıyorum gonun gmail notification da veren bi eklentisi vardı onunla birlikte kullanıyorum.

Go launchercılara bi tavsiyem de go contacts. Telefonun dandik arayüzünü derleyip topluyor, eğer rehber bilgilerinizi gmail hesabınızdan alıyorsanız ordaki grupları aynen koruyan bi gruplama tabı ekliyor falan. Çok daha kullanışlı.
Sosyal ağlarda paylaş

call log u, guzel olan bir sey onerin plx, go contacts da call log bulamadim, ya da tam aramadim, ama hosuma gitmedi pek, bu s2 deki saga cekince ara sola cekince mesaj gonder olayi cok hosuma gidiyor sadece log olayi sapkin, banane kime ne mesaj attigimdan sadece call , missed call, incomming call gostersin istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

call log u, guzel olan bir sey onerin plx, go contacts da call log bulamadim, ya da tam aramadim, ama hosuma gitmedi pek, bu s2 deki saga cekince ara sola cekince mesaj gonder olayi cok hosuma gidiyor sadece log olayi sapkin, banane kime ne mesaj attigimdan sadece call , missed call, incomming call gostersin istiyorum.

Ahaha abi go contacts da dial pad ekranında (aşşadaki tuşlardan en soldaki) dial pad tuşuna bi kere daha basarsan tuş takımını kaldırır, all-missed-incoming-outgoing diye 4 ayrı alanın olduğu bi call log çıkar karşına. Bi daha bak sen ona :P

Ayrıca go contacts yükleyenlere wallet theme de tavsiye ediyorum, siyah deri şeklinde güzel bi tema.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

nedanko said:

ilginc, ben giriyom dolphinden surekli. Bugun 1 saat kadar bakim vardi o ara denediyseniz olabilir. Simdi deneyin.

HTC'nin içinde gelen WebKit3.1 ile deniyorum sadece. girmiyor.

bende de durum bu.. galaxy s2 kullaniorum.. bu ara tesaduf oldu.. birkac farkli romla (stock rom dahil) deneme firsati buldum.. webkit engine kullanan hicbir browserla baglanamadim patiye.. en sonunda, presto kullanan opera ile acabildim sadece.. zaten desktopumda opera kullandigim icin link falan iyi oldu bu haliyle de..

su an bir sorun yok artik ama dolphin veya orjinal browserla kesinlikle giremiyordum patiye..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...