Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

korkuyorum

barbu

Öne çıkan mesajlar

ahah aynen ya
kafamda öyle bir berber imajı oluşmuş ki saçım uzunken o imajdan korkar hale gelmişim dfsfd

berber bişey dermiş gibi geliyor falan, "erkek berberiydik biz ama olsun" tarzı bişi sdffds demez heralde ama işte

neyse kış geçsin bitsin öyle düşerim bunun derdine
daha anca gömleğin arka etiketine uzanıyor zaten saçlarım

ha bi de daha hiç açıp da insan arasına çıkmadım
at kuyruğu hep

bu da enteresan
Sosyal ağlarda paylaş

Kestirmek zorunda diilsen ve kestirince çok acayip durcam diye korkuyosan kestirme olsun bitsin.
Ben 2 sene uzattıktan sonra saçın geç kurumasından sıkılıp gittim kestirmeye, berber benim yerime üzülüyodu, abi yapma etme yazık olcak saçlara diye. Bi daha da uzatmadım zaten, kısa saç iyidir sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar 1980 ler berber kültüründe kalmıs

artık erkek berberi mahalle arasında kaldı.erkek kuaforu var.en az kadınlar kadar pahalı.

ben 3 e vurcagım zaman ya kendim vuruyorum yada dandirik berebre gidiyorum.ama model kesimine bayılıyorum bi 80 kagıt
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

o yüzden ben 4 senedir berbere gitmiyorum, düzelttirmem lazım ama gidemiyorum lan. bizim berberler "abi vur 3'e" "abi amerikan" "abi okul traşı" bilir başka bişey bilmez gibi geliyor.

bak ben aynı düşünceye kapılıp ali gür müydü neydi böle ona gittim.

kırık aldırmaya 60-70 tl para verdim bide. 5 santim falan zart diye bi kesti. çok pis arıza çıkardım ondan sonra tabi.

bedava aminexil vermişlerdi o kadar bağırınca jdfhj

bidaaada saçıma makas değmedi. ağzını kırarım makasla yaklaşanın kafama. bu yaz kestirsem mi lan dedim. çünkü artık götümde saç fakat yok yani kestiremiyorum arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...