Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En yerin dibine geçtiğiniz an?

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

geçenlerde çok fena yerin dibine geçtim şimdi hatırladım
5 kişi tabu oynuyoruz, 3 kız 2 erkek
kızlar vs erkek grup tabi
sıra bizde, anlatan benim
elimdeki kartta çift kaşarlı yazıyor, söyleyemeceğim kelimeler tost falan
şöyle bir muhabbet geçiyor

ben : izmir neleri ile ünlüdür?
ark : neleri ile?
ben : ulan bişeyi de bil
ark : ne bileyim lan
ben : kızları ile !!
ark : eee
ben : izmirin kızlarına ne derler?
ark : ne bilim
ark : !! kasar derler ya !!
grup : ...
ben : ne ?

megerse kizlardan biri izmirliymis... oyun bittikten sonra kalkarken bundan sonra bu oyunu bir daha oynarsan ve ayni kart gelirse benden bahset hemen bilirler oldu mu diyip gozden kayboldu :( allahtan kiz alttan aldi yoksa kafama indirmisti bisiler
Sosyal ağlarda paylaş

ortaokulda falandım, o aralar sınıftaki gizli gaylerden birinin yüzünden herkes birbirine pandik atma triplerinde falan. herkes sırtını duvara vererek gezer olmuş.

beden dersinden çıktık, ders esnasında bana saldırı düzenleyen bir arkadaştan intikam almak için sırasına doğru yöneldim, eşofmanından tespit ettim elemanı, çat diye göte tokadı indirdim, indirdim ama bi terslik var. bir, eşofman pamuklu olmamalıydı. ikincisi öç alacağım insanın beline gelen sarı saçları yok, platonik olarak aşık olduğum kızın öyle saçları var.

kafamı kaldırdım yukarı, kız bana süper şaşkın bir halde bakıyor. ne diyeceğimi bilemedim , kekeleyerek "e şey be-be-ben seni onur sanmıştım " dedim

şaşkın halinden kızgın hale geçerek "onurla elleşiyo musunuz siz hep böyle?" dedi bi de kız, ayar da yedik üstüne :(

ha tabii bu olay esnasında sınıf tam mevcutla hazır ve de yarılmakla meşgul. of hatırlayınca gerildim, yazarken bi daha gerildim :X
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

ortaokulda falandım, o aralar sınıftaki gizli gaylerden birinin yüzünden herkes birbirine pandik atma triplerinde falan. herkes sırtını duvara vererek gezer olmuş.

beden dersinden çıktık, ders esnasında bana saldırı düzenleyen bir arkadaştan intikam almak için sırasına doğru yöneldim, eşofmanından tespit ettim elemanı, çat diye göte tokadı indirdim, indirdim ama bi terslik var. bir, eşofman pamuklu olmamalıydı. ikincisi öç alacağım insanın beline gelen sarı saçları yok, platonik olarak aşık olduğum kızın öyle saçları var.

kafamı kaldırdım yukarı, kız bana süper şaşkın bir halde bakıyor. ne diyeceğimi bilemedim , kekeleyerek "e şey be-be-ben seni onur sanmıştım " dedim

şaşkın halinden kızgın hale geçerek "onurla elleşiyo musunuz siz hep böyle?" dedi bi de kız, ayar da yedik üstüne :(

ha tabii bu olay esnasında sınıf tam mevcutla hazır ve de yarılmakla meşgul. of hatırlayınca gerildim, yazarken bi daha gerildim :X

win-lose
Sosyal ağlarda paylaş

lisede yanımda bir kız oturuyordu ıtır diye. son sınıfız 2. dönem bırakmışlar işte test çözelim derslerde falan dilan diye. hocalar giriyo ama öyle oturuyolar yani sınıfta.

ıtır da test çözüyo yanımda bir yandan da müzik dinliyor. big babaol vardı cebimde uzattım kıza. müziğin sesi yüksek olduğunda kendi sesini duyamadığın için istem dışı bağırırsın ya hani, kız da tam sorunun ortasında olduğu için kalemi bırakmadı ve "AĞZIMA VER" diye bağırdı.

gerisini hayal edin.
Sosyal ağlarda paylaş

sene 2004.

liseliyiz.

dersanenin son günü.

bir kız var, içten içe hep hoşlandığım ama bir türlü açılamadığım. bir dönem benim sevgilim vardı, bir dönem onun sonra falan filan derken dersanenin son günü niyeti bozdum. arkadaşlara dedim ben konuşcam, iyi dediler.

gittim kıza tam çıkarken yakaladım kapıda onun arkadaşları benim arkadaşlarım bekliyo böyle gergin anlar olur ya.

ben: merhaba
kız: merhaba
b: ben can, vaktin varsa birşey soracaktım.
k: ben de esra memnun oldum, tabi söyle.
b: eğer sen de istersen bir ara görüşebilir miyiz acaba diyecektim.
k: bilmem ki ehi ehi.
b: ehehehehe
k: eehiehiehi
k: o zaman şöyle yapalım sen bana numaranı ver, görüşürüz bir ara.
b: EEEEE
b: EEEEEEEEEE
b: SIFIRBEŞYÜZBEŞ
b: EEEEEEEEEEEEE
b: ŞEY SEN VER BEN SENİ ARARIM OLMAZ MI?

parantez; bir gün önce hattımı değiştirmişim, numaram ezberimde değil ve söylemeye utanıyorum numaramı bilmiyorum diye.

ve buradan sonra olay koptu.

k: hayır sen ver ben ararım seni.
b: ya, ver sen ben seni çaldırırım.
k: ÖFFFF NEYSE GÖRÜŞÜRÜZ.
b: bye

arkama döndüm, ve arkadaşlarımdan şöyle bir ses geldi;

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

gurur nelere sebep oluyor görüyorsunuz arkadaşlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi anlat anlat bitmiyor ne çok facepalm'ım var lan.

sene 2000 falan, ortaokuldayız.

pokemon kartları falan var o derece.

en ön sıradayım, yatmışım sıraya hoca birşeyler anlatıyor ama dinleyen kim.

kendi kendime salak bir oyun buldum böyle kalemle havaya yazı yazıyorum, yani oyun da denemez ama düşünün sıraya kafayı koymuşum böyle, kalemle birşeyler yazıyorum havaya, tam hayal dünyası kafası.

dalmışım gitmişim, kim bilir neler düşünüyorum...

sonra bi kendime geldim, arkadan bir gülüşmeler falan geliyor.

arkama bir döndüm ki....

HERKES bana bakıyor ve dönmemle birlikte OHA CAN HAVAYA YAZI YAZIYO LAN PUHAHAHAHDHAHAHUAAUHA diye bir ses ile irkildim.

/facepalm
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

sene 2004.

liseliyiz.

dersanenin son günü.

bir kız var, içten içe hep hoşlandığım ama bir türlü açılamadığım. bir dönem benim sevgilim vardı, bir dönem onun sonra falan filan derken dersanenin son günü niyeti bozdum. arkadaşlara dedim ben konuşcam, iyi dediler.

gittim kıza tam çıkarken yakaladım kapıda onun arkadaşları benim arkadaşlarım bekliyo böyle gergin anlar olur ya.

ben: merhaba
kız: merhaba
b: ben can, vaktin varsa birşey soracaktım.
k: ben de esra memnun oldum, tabi söyle.
b: eğer sen de istersen bir ara görüşebilir miyiz acaba diyecektim.
k: bilmem ki ehi ehi.
b: ehehehehe
k: eehiehiehi
k: o zaman şöyle yapalım sen bana numaranı ver, görüşürüz bir ara.
b: EEEEE
b: EEEEEEEEEE
b: SIFIRBEŞYÜZBEŞ
b: EEEEEEEEEEEEE
b: ŞEY SEN VER BEN SENİ ARARIM OLMAZ MI?

parantez; bir gün önce hattımı değiştirmişim, numaram ezberimde değil ve söylemeye utanıyorum numaramı bilmiyorum diye.

ve buradan sonra olay koptu.

k: hayır sen ver ben ararım seni.
b: ya, ver sen ben seni çaldırırım.
k: ÖFFFF NEYSE GÖRÜŞÜRÜZ.
b: bye

arkama döndüm, ve arkadaşlarımdan şöyle bir ses geldi;

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

gurur nelere sebep oluyor görüyorsunuz arkadaşlar...

http://www.zoneshot.com/server/dg/facepalm.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...