Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Lord_Argos said:

Ayrıldığım kız benden 10 yaş büyük biriyle.. F*ck.

Bu bana oldu ve yanlış açıdan bakıyorsun bence.

Senden ayrılınca acılan sosyal/duygusal boslugu anca o yaşlarda biri doldurabiliyorsa iyi hissetmen lazım.

Bence.

Senden 10 yaş büyük birinin cinsel isteklerini de karşılıyor olmasıyla kendini iyi mi hissetmen lazım onu bilemedim. Yani no offence bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Peki dönünce ne diyolar kral, yani bilmediğim için soruyorum yanlış anlama. Ne diyosun da geri dönüyolar

Dönmesini istemiyorum. Sanırım en büyük etken bu. Averaj insanın psikolojisi çok bozuk çünkü, sen istemedikçe o bunu deşme ihtiyacı hissediyor, tam peasent işi.

Yani 90'lardan beridir aşagılık kompleksi diyip duruyoruz ama öyle yani. Kartları açık oynayamıyor insanlar.

Neyse çok uzatmayacagım, giden dönmesin beyler, inanın degmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol bölümünden, beni bir arkadaşın zekasına yorum yaptığım için 1 aylık banlayan ama cezanın tamamlanmasının üzerinden 9 gün geçmesine rağmen banımı açmayan adminlere teşekkürler ediyorum ve umuyorum ki banımı açmazlar zira koca bir ekmeğe kıyasla un tanesi kadar futbol bilgisi olmayan adamların yazı yazdığı, yorum yaptığını sandığı yerde laf anlatmayı bırak ıslak iğde dalı ile vura vura anlatsan bu adamlar, futboldan anlamadıklarını anlamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

balon said:

Peki dönünce ne diyolar kral, yani bilmediğim için soruyorum yanlış anlama. Ne diyosun da geri dönüyolar

Dönmesini istemiyorum. Sanırım en büyük etken bu. Averaj insanın psikolojisi çok bozuk çünkü, sen istemedikçe o bunu deşme ihtiyacı hissediyor, tam peasent işi.

Yani 90'lardan beridir aşagılık kompleksi diyip duruyoruz ama öyle yani. Kartları açık oynayamıyor insanlar.

Neyse çok uzatmayacagım, giden dönmesin beyler, inanın degmez.

Xunn tabi burda kız yok, kafana göre yorum yapıyosun. Bi de kızdan dinlesek belki neler dicek, nasıl azdı bu hayvan falan dicek ne bilelim. Şimdi kartları açık oynamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

Futbol bölümünden, beni bir arkadaşın zekasına yorum yaptığım için 1 aylık banlayan ama cezanın tamamlanmasının üzerinden 9 gün geçmesine rağmen banımı açmayan adminlere teşekkürler ediyorum ve umuyorum ki banımı açmazlar zira koca bir ekmeğe kıyasla un tanesi kadar futbol bilgisi olmayan adamların yazı yazdığı, yorum yaptığını sandığı yerde laf anlatmayı bırak ıslak iğde dalı ile vura vura anlatsan bu adamlar, futboldan anlamadıklarını anlamazlar.

forumda teknik direktör varmış lan.
Sosyal ağlarda paylaş

elaidi said:

birkaçınız hariç hiç biriniz emekli maaşından fazla maaş alamayacak uzun süre boyunca.

benim lan o T_T

en azından biri benim yani.

her neyse konuya dönecek olursak

said:
evet iyi de
nereye kadar bilmem yani

haklısın.

gerçi bu "haklısın" rahatlatmıyor, daha beter bi boka sokuyor beni ya neyse.
yine de kabullenmedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...