Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elveda Firefox :(

reyou

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

ısrarla firefox diyenlerin mazoşist olduğunu düşünüyorum.
özellikle hız testlerinde epey fark var ie/ff vs opera/chrome

sado mazo bi bi ilişki ff olayı ya. ben de vazgeçemiyorum. 5 kez opera kurdum kaldırdım 3 kez de chrome kurup kaldırmışımdır. girdiğim bi siteyi yamuk gösterince tilt oluyorum(operada olmuştu bu) chrome da da eklenti yoktu o ara reklamlara uyuz olduğumdan kaldırdım. gerçi şimdi eklentiler var hatta benim kullandığım bi kaç eklentinin tamamı var ama ne bilim. naz yapıyorum kendimce ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı değil mi ki ie? yani bastıgım gibi geliyor pati mesela, daha ne kadar hızlı olabilir, veya hız derken başka bişiden mi bahsediliyor, zaten internet hızıyla paralel bişi bu.
güvenliği düşük bi işte ie'nin. ama düşük mühendislik kalitesinden dolayı düşük değil, çok kullanıldığı için düşük. o opera'da ie kadar kullanılsa en az ie kadar hack mack derdi olurdu diye düşünüyorum. yoksa verification konusunda microsoft ilah gibi şirkettir.
derleme konusunda bilgim yok, web developerin kapsamına giriyor o. anlamam zaten php'den asp.net ten.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ie en basit sitelerde bile hayvan gibi kasıyo. yok kötü de değil pc, bi form doldurucam, tıklıyorum mesela bi butona açılması gereken menü 2-3 sn sonra falan açılıyo hatta bazen. en stabil opera gibi geliyo bana. hiç bi eklenti kurmadan da taş gibi kullanılabiliyo. 5 yıldır falan son derece memnun bi şekilde opera kullanıyorum ben, mozilladan geçtim ayrıca. şu an ff falan kesinlikle kullanamıyorum, hantal geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...