Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başlasak mı acep?

Alfred

Öne çıkan mesajlar

Boci said:

Hem yok, hem ondanda şüphe etmek ? :)

Valla bende düşünüyorum aslında başlamayı. Değişik ve karmaşık gibi gözüküyo. Ancak PVE nasıldır pek bi bilgi bulamadım.

Wowdaki gibi 20 kişi birleşip bi gemiye mi dalıyoruz? Boss gemi mi var nedir?

pve yok cunku oyunda :)
yani işte para yapmak için var, ne bileyim işte yemek pişirken gidim mission yapim falan bunlar için var pve.

Kendileri çok "chill" bir oyundur, ama istenirse çok stresslede oynanabilir.
İşten geldikten sonra açarsın slow bi müzik, başlarsın maden kazma ya ooohhh.
relax..

Tabi bide aksiyon kısmı var
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Boci said:

Hem yok, hem ondanda şüphe etmek ? :)

Valla bende düşünüyorum aslında başlamayı. Değişik ve karmaşık gibi gözüküyo. Ancak PVE nasıldır pek bi bilgi bulamadım.

Wowdaki gibi 20 kişi birleşip bi gemiye mi dalıyoruz? Boss gemi mi var nedir?

pve yok cunku oyunda :)
yani işte para yapmak için var, ne bileyim işte yemek pişirken gidim mission yapim falan bunlar için var pve.

Kendileri çok "chill" bir oyundur, ama istenirse çok stresslede oynanabilir.
İşten geldikten sonra açarsın slow bi müzik, başlarsın maden kazma ya ooohhh.
relax..

Tabi bide aksiyon kısmı var

ya şu maden kazma üretme işleri tek başına nerelere varabilir birileride şuna bi guide hazırlasın satıcam valla karakteri vericem bi üretimci charla takas edicem.

Savaştıkta noldu paso düşman edindik :)
Sosyal ağlarda paylaş

tek basina uretim yapabilmek icin, bolca chara ihtiyacin var isin lojistikinide ayarlaman gerekiyor. ve 0.0 da istasyon sahibi olursan veya bir istasyona erisimin varsa bedava uretim yapmak icin kar marjin oldukca artar. onun haricinde posta uretim yapmak cok cileli, yada empire da slot kovalamak.

madenide kendim kazicam diyorsan kolay gelsin diyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

yok yav ole deme,

guzel bı corpa gırıosun, bolcana var zaten olmadı ben onerırım bi iki tane.

Onların posları olur,
once duzgunce hesap edıosun,
hmm dıosun gıderım amarr dan nocx alırım orda ucuz, sora triti kendim uretırım
BPC yi önceleri corpundan alıosun, onlar ucuza satar zaten
olmadı BPO alıyorsun marketten, 3-5 gune research edıyorsun kıvamına gelıyor.
Sonra yapıp yapıp satmaya başlıyorsun
ama gidip jitada satmıyorsun elbet, mal nerde pahalıya ve cokca gıdecekse orayı bulup satıosun.
Tabi bunun için biraz pve biraz pvp tecruben olman lazım ya da cok ıyı arastırman lazım,
motsuda ecm drone satman zor mesela, ama mis gibi sentry satarsın =).

nese, gırdıgın corpta operationlar oluyor, orcalar gelıyor beraber takılıyorsun
malum sosyal oyun bu, takım çalışması onemli
1-2 haftanı ayırarak kendın de haulera bınebılırsın, jetcan olmadı gsc mınıng yaparak işte atıyorum 2 can doldumu gıdıp gelırsın ıste, Max 10 dakıka kaybedıosun abartılcak bişi diil.

Sonra hulka binmeye başlarsın, shiled skillerin gelişir
ya 0.0 da ya da WH de bir alliance bulur guzel guzel onlarala takılır para yaparsın
veya direk empire da sürekli uretımle ısın bokunu cıkarırsın.

falan fılan
Sosyal ağlarda paylaş

zeroda gir bi corpa, zaten her türlü organizasyon olur. corpun kendine ait sistem veya sistemlerinde kazını yaparsın, istersen akşamları pvp yaparsın, yada işim gücüm var kardeşim ben bütün gün oturamam diyosan, akşam geldiğinde zaten boş olur madenler falan orda rahat rahat kazarsın yada güzel bi pve gemisi ile farm yaparsın. oyunda WoW dan bildiğiniz ismiyle dungeon vari mekanlar var uzay boşluklarında. atıyorum oralarda takılan korsanların takıldığı çeşitli mekanlar olabiliyor (isimleri sanctum veya haven mesela bu mekanların ), oraları basıp tek tek patlatıyosun üstüne gelen korsan gemilerini ve her patlattığın gemi için bounty ücreti geliyor ( bounty : kovboy filmlerinde gördüğün "wanted" olayı.) oyunun güzel yanıda şu ki, oyunda fazlasıyla detay ve realite var. yani Uo' ya benziyor birazcık. öyle WoW ve benzeri mmorpg lerdeki gibi ölünce meleklere koşup, çantandaki herşeyle sapa sağlam geri gelmiyosun. oyun sana kaybetme ve aynı şekilde kazanma duygusunu tattırıyor. sen gemini ve içindekileri, yolunu kesen korsanların seni patlatması üzerine kaybettiğinde ne kadar üzülüyosan, 1 ay sonrada o olayın öcünü almak için sende korsanlık yaparken patlattığın her gemide o kadar haz alıyosun. mükemmel bi oyun bence. realite lafını biraz açarsak, oyunda öyle eşya gönderme olayı yok, yani mektupla arkadaşına kılıç yada ok falan yollayamazsınız. market sistemi zaten apayrı bir konu, oyunun kendi ekonomi sistemi var, grafikler falan filan. bu işten para kazanmak isteyenler ince ayar yapmaya hazır olsunlar. ve oyunun en güzel yanı, ben hergün giremiyorum nasıl level 150 olucam derdi yok arkadaşım ! çünkü oyunda level yok ! (:P) oyunda aynı UO sistemindeki gibi istediğiniz yönde yoğunlaşıyorsunuz ama bundaki tek fark skill cap yok. ve birde skillerinizin ilerlemesi pratikle değil zamanla oluyor. zaman derken oyunda olmanıza gerek yok bu zaman geçerken, siz uyurkende çalışıyor bu meret. neyse uzun lafın kısası oyunu ben anlatmayayım, siz girin oynayın. oyunda "Merkez" kanalına girerseniz orda yardımcıda ol"abilirler". Anadolu Kaplanlarında'dan Sphero bildirdi. sağlıcaklı kalın. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yau arkadaşlar çıldırcaim :D...

Açtık oyunu güzel başladık... Guide i okuya okuya ilerliyom :D...

Dedim guidek train sırasını bozmayak aha bi baktım benim charda train 1 yok...

Train 1 olan ırk hangisi die 2 char daha açtım hiç birinde yok yardımmmm
Sosyal ağlarda paylaş

Tutoriali yap mutlaka, Interface i ve skill sistemini çözdükten sonra oyuna hergün yeni birşeyler öğrenerek devam edersin diğer mmoların aksine combat mantığı tuş spamlama bazlı değil. Soğuk kanlı sabırlı ve dikkatli olmaktan geçiyor bu yüzden oyuncu kitlesinin yaşı gayet yüksek yani böle cuv cuvlu caf caflı addonlara felan gerek yok. Evede herşeyin başı sabır. Sabrın sonu titan :p bu arada oyunda ki pve komplike değil ama üretim ticaret bu açığını gayet kapatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

başladık ii güsel şey ettik :D te caldari olduk iyi mi kotu mu anlamadım :d
huricane i gördükçe içim acıyor...

Şimdi gidiyim minimatar bölgesine orda görev yapayım mı yoksa caldari iyi midir hoşmudur.

Kastrel frigatimle darma duman ediyorum bütün ufak pve leri de ilerde pvp şamar olğlanı olmayalım.

Bide eğer kalın diyorsanız hedefim rokh iyimidr kötümüdür?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...