Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Bende o kadar çökme olmadı şuana kadar ama serverlar boktan onuda sölüo adamlar zaten. Party sistem yok trade sistemi yok oyunda henüz yani ben olanı saymıorum.

Tekrar baştan bişiler yapmaları lazım random insanların birbirleri ile oynamasını istiolararsa yoksa sadece arkadaşlarınla girmen lazım partiye.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

şaka gibi ya %20 piety de hata verdi client.
resmen şaka gibi.
bilgisayarı kırıcam sdgfasdf

abi pietyde bi sorun var sanırım dün bana 2 kere oldu cruelda pietyyi keserken crash yedim

ki daha once hiç crash yemedim.
ya pietyde bi sorun var ya da gruptaki herkesi crash edip lootu kendilerine almanın yolunu buldu herifler
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 68 oldum act 3 mercilessdeyim. Daha çok farm yaptığım için pek bitiremedim merciless'i daha. Zaten en az 5-6 map düşmeden map farma geçmemek lazım bence, çünkü map farmlamaya başladıkça başka birşey yapmak istemiyorsunuz ve mapiniz biterse baya sorun oluyor yenisini bulmak.

Build

Build böyle bişi, ileriki lvllardaki plan sol üst int nodelarından sonraki health nodelarına ilerlemek + elemental ve physical dmg nodelarına vermek + itemlara göre ressist nodelarından puanları çekip başka health nodelara ilerlemek vs. Merciless de sadece bir kere öldüm o da aptal Vaal o kadar target arasından, ben lagda iken bana 2 kere 3lü lightningini attı. Şans olmayınca olmuyor bazı şeyler ^^

Durum baya rahat gibi, oyun harika (yaygın beta sorunları dışında).
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

bende 6soketli highborn ile thicket var. bunları upgrade etsem mi orblara kıyıp bilemedim. bi yandan şansımı deniyem diyorum bi yandan çok orb gider diyorum pehpehp

thicket baya iyi bow upg etmeye deger. ama 150 200 tane fusing yuzlerce augmentation, scouring falan harcaman gerekebilir tabi onu bilerek yap :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...