Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Madem öldürdükçe şişe dolacak, direkt HP dolsun niye potion basmaya kastırıyorsun beni oyun!

ilerde baya tactical bir seviyeye geliyor. bosslarda da aynı şekilde.

başka reset gelmeyecek arkadaşlar oyuna. son reset geldi 3 gün önce.

oyun open betada fakat yukarıda dediğim gibi karakterler ve itemlar bir daha silinmeyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

beyler bu oyun hala beta dimi *

f2p oyunlarin genel open betasi seklinde yani oyun cikinca dahi su anki open betadaki yapmis oldugun tum kazanimlar kalacak. levelin itemin vs.

acikcasi open betadan daha cok oyun cikti demek lazim. bunun nedeni sanirim vergi vs den mi kacmak nedir. yillarca oyun cikmadi ayagina f2p ler oynanip item shoplarindan para kazaniyorlar. ama oyun cikmadi ki ayagina vergisimi az nedir cozemedim tam.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Madem öldürdükçe şişe dolacak, direkt HP dolsun niye potion basmaya kastırıyorsun beni oyun!

ben çok sevdim bu şişeleri ya.doldurup doldurup çantaya da atamıyosun üstünde tutman lazım dengesi çok güzel olmuş.1000 tane potion almaktan kurtarıyor.

bıngıldak şişeler için kemerde yer açılacak mı 5 tane son mu? bide inventory küçük geldi ya aslında herşeyi toplamanın anlamı olmadığı için çok da küçük sayılmaz ,alışkanlık olmuş topla sat topla sat
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

arcane said:

ben çok sevdim bu şişeleri ya.doldurup doldurup çantaya da atamıyosun üstünde tutman lazım dengesi çok güzel olmuş.1000 tane potion almaktan kurtarıyor.

bıngıldak şişeler için kemerde yer açılacak mı 5 tane son mu? bide inventory küçük geldi ya aslında herşeyi toplamanın anlamı olmadığı için çok da küçük sayılmaz ,alışkanlık olmuş topla sat topla sat

flask belt max. 5 slot. inv kapasitesi de sahip. yapimcilar arttirilmayacagini soyledi. oyundaki inv. sistemi end game sisteminde etkin rol oynuyor. soyle ki, map sistemi dedigimiz endgame modulu random map generate ediyor ve o maplere sadece 6 adet gate aciyor. bu da demek oluyor ki 1 kisi girerse sadece 6 kere girip cikis yapabilir, item satmak icin veya oldugu icin. eger grupta 4 kisi var ise, sadece 2 kere girip cikis yapabilir gruptan secilen 1 kisi. o da hic kimsenin olmedigini var sayarsak. peki bunun inventory ile alakasi ne? oyun seni secici loot yapmaya zorluyor. istedigin kadar itemi maplerden cikartamiyorsun.

dusuk levellarda tavsiyem sari>mavi>gri yuksek quality>gri 4x4>gri 5x5 seklinde loot yapmanizdir.

flasklar cogu noktada essential oluyor. hatta level 60 dan sonra heal ve mana tasimayan sayisi cok. bunun yerine armor, resist veya immunity, speed gibi ozellikler verilen flasklar kullaniliyor cunku bazi durumlarda boyle bir sey kullanmazsaniz instant kill yiyebiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Macro+ dube olmasinda....

şu kadar yıldır olmamış, sanmıyorum olacağını. olsa da yayılmayacaktır. başkalarının oyununa hızlı bir şekilde etki edemez.

ayrıca boss fightlarda gate açıp kaçabilirsin, geri girebilirsin sonrasında resetlemiyor.

oyunda AH sistemi yok arkadaşlar. ayrıca para birimi de yok. gold, dinar, adena gibi. item üzerinden ticaret yapılıyor.ü

oyundaki "item çılgınlığı" gördüğünüz hiçbir oyuna benzemiyor. h&s kategorisi ile kısıtlamıyorum. hiçbir oyunda görmediğiniz seviyede. ondan çok kaptırmayın hehe.

AH yoksa nasıl trade edecez diye merak edenler için, oyunun release'i ile forumlarda trade için bir bölüm olacak oyun ile entegre bir şekilde çalışan. oyuna hiç girmeden alım/satım yapabileceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...