Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadow Warrior

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
dün başlayabildim ben buna geçen hafta steam saleden aldıydım, sw benim için amiga ve snes falan dahil oyun oynamaya bşaladığımdan beri oynadığım oyunlar içinde top10'dadır, bu yeni oyun çok fena olmasa da pek hoşlanmadım. lo wang'i american-asian yapmışlar bi kere. onelinerlar falan güzel, yancıyla olan dialog hoş, fortune cookilerden çıkan mesajlar eğlenceli, secretlarda 2d görüntüler var eski oyundan falan ama oyun hard reset'in kılıçlı büyülüsü olmuş. bi kapalı alana geçiyosun üstüne demonlar yağıyo, onlar bitince yeni alana geçiyosun. arabalar, klimalar, variller falan her şey hayvan gibi patlıyo aynı hard reset gibi. hard'da oynuyorum bosslar dışında zorlayıcı düşman da yok, olsa da healing falan var ölmüyosun. hard resette çok daha fazla ölmüştüm bunda 3 kere falan öldüm galiba 5 saatte onlarda da birinde aşağı düştüm yanlışlıkla, birinde telefon çaldı falan. orijinal oyunda tek hatada 100hpliyken yattara olurdun en zorda olmasa bile. ha hoşlanmadım dedim ama 3-4 saat falan aralıksız oynadım asdfghj, bitiririm üstüne new game+ oynarım bi de.

tl;dr shadow warrior olarak beklentimi pek karşılamadı ama kılınçlı hafif komikli oyun olarak güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...