Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

facebook arama geçmişini silmek

paparnoz

Öne çıkan mesajlar

evet bu mümkünmü chrome dan geçmişi sil dedim olmadı silmedi firefoxdan denedim olmadı ie den denedim yine olmadı her girdiğimde bir harf yazdığımda o hesapla login yaptığım aramalar çıkıyor başka hesapda yine aynı şey

atıyorum paparnoz adlı hesabım var paparnozu aradım daha sonra ki aramalarımda p yazdığım zaman paparnoz çıkıyor direk bunu düzeltmenin bir çaresi yokmu ?
Sosyal ağlarda paylaş

facebook arama geçmişini tutuyor sanırım senden bağımsız olarak. mesela ayşe diye yazıyosun ve arkadaşın olan 5 tane ayşe var. sürekli aynısını stalklamaya başladığında o ayşe sıralamada alttaysa diyelim, üste çıkıyor en başa kadar geliyor.

senin dediğin form bilgisiyse bişeyle geçmişi sildiğinde gider. ama yok facebookun tuttuğu ise yapacak bir şey yok sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

You can block someone from appearing in Suggestions by clicking the "X" button at the top right of their entry. This will close the person's entry and prevent them from appearing in this section again.

Please note that the Suggestions section will not appear if you block all of the people Facebook suggests. You can, however, find this section by clicking the Friends drop-down menu and selecting "Find Friends." Once you have more matches, this section will reappear on your homepage.
Sosyal ağlarda paylaş

arama geçmişi çok bok bişi hakkaten. eski sevgili falan ekliyse, bir zamanlar tabii sevgili profili f5lendiğinden sürekli, sürekli en üstte çıkıyo. lan ezgi yazıyorum, listemde 7 tane ezgi var, en üstte yeliz çıkıyo arkadaş. ne boktan iştir anlamadım. sağ tarafta, doğumgününün hemen altında bazen facebook arkadaş bulucu falan oluyo ya, sürekli o kızın resmi. lan yürü git allahını seversen, napmamız lazım kapatmamız mı lazım facebooku, küfür edicem şimdi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
"roket adam" said:

arama geçmişi çok bok bişi hakkaten. eski sevgili falan ekliyse, bir zamanlar tabii sevgili profili f5lendiğinden sürekli, sürekli en üstte çıkıyo. lan ezgi yazıyorum, listemde 7 tane ezgi var, en üstte yeliz çıkıyo arkadaş. ne boktan iştir anlamadım. sağ tarafta, doğumgününün hemen altında bazen facebook arkadaş bulucu falan oluyo ya, sürekli o kızın resmi. lan yürü git allahını seversen, napmamız lazım kapatmamız mı lazım facebooku, küfür edicem şimdi ya.

ahahahah, tam da yine böyle bir şeyden şikayet etmeye gelmiştim yine konuyu görünce, bu seferkinin adı farklı ama. of ulan of, insan hiç mi değişmez abi ya, hiç mi değişmez.

iki arpa boyu yol gidememişim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...