Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vay arkadaş

SevimliEjderha

Öne çıkan mesajlar

16 saat grind 8 saat uyku yaparsan nolifersındır.
Evet oyun için başka bişiyle uğraşmadım yok gem yok prof yok blabla gez toz pek olmadı addon saolsun q-q-random-q-q-random arada biraz boost o kadar.

İnsanlar niye bu kadar abartıyo anlamıyorum 30 saatte 73 kasan biri var guildde şu anda.

Ha 8 günde kastım derken amacım hiçbişekilde oba çok imbayım lan kralım ilk charım dötte nitro var gibi kastım değildi.

ama bu kadar fail wowcu olduğunuda bilmiyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında duzenli gun ve raid saatlerin varsa. ve guildin oturmus iyi bir guild ise, hayatını hiç aksatmadan oynayabilirsin. eskidendi wowda git 5 saat farm yap, git resist gear kas filan.

simdi raidden raide gayet girip bitirebiliyorsun.

ama mesela benim duzgun guildim yokken kendimi biliyorum. ne duzgun raid yapıyodum ne bişi, raid yapanlardan da daha cok oyunda duruyodum kıytırık item alcam diye.
Sosyal ağlarda paylaş

SevimliEjderhanın haftalardan beri ince ince trollediğini hissediyorum hahaha.

2 günde 80 oldum, yeni oyuncuyum.

1 haftada sadece pve gear 6k gs oldum fak yeh.

hayır no lifer değilim. bunları günde 3 saat! evet yanlış duymadınız 3 saat oynarak 8 günde başardım. şimdi sizde hemen arayın ve bu mükemmel ürüne çok avantajlı fiyattan sahip olurken oturduğunuz yerden basenlerinizi inceltemede yardımcı olacak bu kemeri de ekstra olarak kazanın!

falan.

http://www.youtube.com/watch?v=ROh6WdqgM50&p=BE53AE096ECC0795&playnext=1&index=12

hadi bakalım genç.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

SevimliEjderhanın haftalardan beri ince ince trollediğini hissediyorum hahaha.

2 günde 80 oldum, yeni oyuncuyum.

1 haftada sadece pve gear 6k gs oldum fak yeh.

hayır no lifer değilim. bunları günde 3 saat! evet yanlış duymadınız 3 saat oynarak 8 günde başardım. şimdi sizde hemen arayın ve bu mükemmel ürüne çok avantajlı fiyattan sahip olurken oturduğunuz yerden basenlerinizi inceltemede yardımcı olacak bu kemeri de ekstra olarak kazanın!

falan.

http://www.youtube.com/watch?v=ROh6WdqgM50&p=BE53AE096ECC0795&playnext=1&index=12

hadi bakalım genç.

1. si günde 5-6 saat ile 8 günde 80 ledim bu bir
2. si pvp gear değil pve gear laf sokabilmek için cümleleri o kafanın içindeki kıvrımlı şeyde evirip çevirme
3. evet yeni oyuncuyum wowda ama 10 senedir türlü mmo oynadım ve wow gerçekten 13yaş oyunu olmuş o yüzden 7-8 günde 80lemek yada gear dizmek matah bişi değil,ha bu kolaylıkta yapamayan varsa zaten oynamasın.
little big planet falan var çozevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...