Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RTS arayışı

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
En son oynadığım RTS Warcraft 3 ve Medieval II (ikisini de çıktığında oynamıştım). Yeni bir RTS arıyorum. Sci-fi ilgimi çekmiyor, Starcraft demeyin yani. Bilgisayarımda X1600 var.

Şu anda Rome ya da Rise of Legends oynayayım diyorum ama, bir de fikrinizi alayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum Warhammer 40K evrenini bilimkurgu mu sayarsin(ben saymiyorum). O yonden bir itirazin yoksa Dawn of War 2'yi tavsiye ederim. Bir de Company of Heroes'u. Bu arada Company of Heroes Online'in da betasi var simdi.

Bir baska Ikinci Dunya Savasi temali oyun olan Men of War da iyidir.

Medieval 2 oynadigina gore diger Total War oyunlarini da sevebilirsin belki(Empire, Napoleon).
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Company of Heroes'da bildiğim kadarıyla kaynak toplayıp, bina yapıp, asker basma yoktu age of empires'dan alıştığımız şekilde. Öyle bir şey istiyorum ben.

kaynakları bölge ele geçirip kazanıyordun periyodik bir şekilde ele geçirdiğin bölgelerden kaynak geliyordu,asker basma aoe'dan alıştığımız şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Company of Heroes'da bildiğim kadarıyla kaynak toplayıp, bina yapıp, asker basma yoktu age of empires'dan alıştığımız şekilde. Öyle bir şey istiyorum ben.

Asker basma bina dikme var, kaynak ise ele geçirdiğin bölgelerden geliyor. Ama savaş kısmı daha önplanda age deki gibi bir ekonomi yok. Herşeyden önce atmosfer çok güzel, bugüne kadar oynamakdan en çok keyif aldığım RTS, strateji kısmı bir SC gibi aşmış olmayabilir veya dengesi, atmosfer desen 10 numara oyun, grafik motoruda ayrı şahanedir, zoom yaptıkça nerdeyse bir fps haline geliyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...