Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

3 ü ilk oynadığım günü hatırlıyorum. Küçücük bir haritada , turn işini telefonla öğrendikten sonra, oyunu çözmeye çalışıyordum. 3-5 yaratık yapmışken necro town hero 300-400 stack lı yaratıklarla gelince nasıl da şaşırmıştım.
Köşe kapmaca hala kanser, ama oyun başka türlü de olamaza herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

O köşe kapmaca olayı heroes 2 den beri var , onun hakkında şikayet anlamsız olmuş.Köşe kapmacadan baydıysan,düşmanın en güçlü 1-2 townu alırsın(ordun yeterse.) olay biter.Tabi bu arada kendi townunu da koruman gerekiyor.Heroes in olayı buydu zaten eskiden beri.

Bence oyunun şuanki en büyük eksikliği hantallığını bir türlü atamamıs olması.Combat animasyonlarında,mapda hero koşarkan vs hep bir yavaşlık hissi var.Ekran kartı,grafik ayarları vs ile alakalı değil durum bu arada.

Diğer heroes larda ilk aldığım skill logistics di zaten, ama bunda çok fazla farketmiyor gibi geldi bana. Köşe kapmaca her heroes da var oda doğru fakat 1 kere yakalayıp ana ordusunu dağıttınmı iş bitiyordu , bunda nereden buluyorsa daha güçlü orduyla geri dönüyor, sonra yine kaçıyor felan. Bu knightların son map inde (şehir işgali) kaldım sonra oynamadım bir daha, ciddi kovalaması yoruyor. Üniteleri kaybedince şehirden tekrar rezleyebilmek şaçmalık ayrıca. Undead oynarken adam bile kaybetmiyorsunuz hatta, sürekli combat içi rez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Herkes bir homm3 ü övmüş bende öveyim, bilgisayaru yeni almışım tabi tbs nedir bilmiyorum, bir arkadaş çok iyi bir oyun var getireyim sana dedi, eyvallah dedim.

Neyse oyun geldi, başladım oynmaya ama herom ilerledi sonra devam etmiyor kaldı öyle neden yürümüyot bu adam diye kafay sıyırdım! Ne alaka diyorum, sonra asker çıkaramıyorum ne işdir bu derken sildim oyunu. Tabi END TURN nedir bilmiyorum inglizcede o aralar yok tabi.

Level dergisi alıyorum o aralar ve levelde oyunun incelemesi vardı, şöyle iyi oyun böyle iyi oyun diye adamalr oyunu yere göğe sığdıramayınca dur bir tekrar kurayım dedim. Sonrasını zaten biliyorsunuz :).
Sosyal ağlarda paylaş

Baldurs gate 1 hikayem vardır o daha güzel, elde sözlük oynamaya çalışıyorum. 5 cdlik oyun tabi o zamnalar 5 cd bomba birşey, beşiktaşdan aldım eve geldim.

FRP nedir, 2nd edition AD&D nderi bilmiyorum. Masaüstü olayını duymuştum okumuşdum biryerlerden ama hani karakrter yaratma sürecei vs bir bilgim yok. İngilizce yine yok.

Kurdum oyunu ve belli oyun acaip birşey, potansiyeli görüyorum ama işte imoen i partye alıyorum sonrası patlıyorum ne oluyor ve ne yapacağım gibi. Oyunu aldıkdan 2 sene sonra tekrar kurup bitirebildim ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

homm 3 ü evde kankalarınla,geyik makara kukara yaparak hotseat oynuycan.Diğer türlü netten kimse dayanamaz , milletin turn'u bitirmesine.

Ladder falan olmicak zaten. Invite usulü olcak. Kankalarinla kakara kikiri oynican. Hep ai ye karsi bayiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

homm 3'ü steam falan satın alsa, sonra hem satıp hemde multiplayer desteği verse her oyunu sollar ama niye yapmıyolar aklım almıyor.

Bir de aoe2 civ5 gibi insanların yaptığı haritalar olacak çekecen. Eskiden homm3'e ne harita arardık, 7 lakes, Monster Island ve Illusion World en iyileriydi... Dur kurup oynim canım çekti :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
AI hile ile adam basıyor,bir yerden sonra yetişemiyorsun heleki 1 den fazla kalesi varsa eline veriyor direk normal zorlukta bile.

O yüzden aradaki farkı kapamak için AI'nin sahip olduğu kale sayısının 2 katına falan sahip olman gerekiyor veya level + artifactlerle kafasına kafasına vurucan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...