Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Sawer said:

Darklight1903 said:

wog bence de gayet boktan, h3'de de silerim evet :D

6'da might vs magic olayi daha dengeli, en azindan faldir faldir artifact aramaniza gerek kalmiyor.

WoG'da rütbe muhabbeti çok saçma, adamlar öyle bir sistem kurmuş ki kendi ordunda rütbe arttırman çok zor ve karşına saçma sapan rütbelerde adamlar gelip duruyor.

ayarı var
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Oyunun 1.0 hali hem performans hem denge sorunlariyla cikica yerden yere vuruldu. Hatta ertelenmesine ragmen bu kadar sorun cikti(arada uzun bir beta sureci de vardi). Oyle olunca kazanamazlar tabi betayi begendigim icin steam den deluxe preorder aldim, 3.5 ay kadar oynadim.

Yani oynatiyor oyun guzel ama soran arkadaslarima hep abi bayagi sikintili bi patch bekleyin dedim. Cunku releasedeki halini bilerek kendim gidip almam. Ayrica nerdeyse 1 senede 1.8 e geldi oyun ama bu patchlerin cogu faso fiso.
Sosyal ağlarda paylaş

bunun muhabbetini yapmistik da iste, normal patch'le getiricez falan diyorlardi rampart'i.(veya dungeon seklinde? neyse ki iyi ki oyle gelmedi. dark elves falan. yalniz minotaur falan var yeni creature'larda. dark elf'lerin kolesiydi, simdi mutual respect'le kanka oldular falan diye de lore girmisler. yeni bi' seyler donebilir) agir kolpa yaptilar.

dlc'ye yeni campaign'in yaninda mutlaka yeni neutral yaratiklar falan da koymalari lazimdi. yapmadilar. adamlar conflux'i neutral army diye yedirdi bize fsjdklfjds.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...