Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

fir3blad3 said:

Alman tarafında şu an o tankla oynuyorum. Tankı fullemediysen bir miktar zorluk çekmen normal. Ama yinede eksilere düşmemen gerekir. Dediğin t8-t9 tanklar dengin değil. Zaten bulaşmaman gerekiyor onlara. Tabi kendinden yüksek tier tanklara zarar vermen exp ve kredide artışa neden oluyor. Bir çeşit risk yani. Muhtemelen oynayış stilinde bir hata vardır.

Yok zaten her oyunda zarar etmiyorum 60-70 oyun attım max. 3 tanesinde eksiye düştüm.Ancak genel olarak tankın geliri çok az.Xp'de sorun yok o güzel geliyor.Ancak özellikle patladığım oyunlarda credit kazancı çok az oluyor.Bu arada oyundaki nickname Taskiranus eklerseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar saçmalamaya başladı mausun hp 400 düşmüş.yeni gelecek e-100 ün hp si 2250 olmus ve 150 lik topu bitirmişler.millet normal ap mermileri ile tier 8+ tankı delmenin %40 şansla olduğunu söylüyolar.Oyun tamamen rus tarafına kaydı.low tier alman toplarınıda nerflemişler...Ulan elite tiger 2 var bende elite is evire çevire dövüyo beni ha patlatıyorum ama adam beni patlamaktan beter ediyo...
Sosyal ağlarda paylaş

valla maus'u arty bombalamıyorsa is7'yi darmaduman ediyor, ruslar eskisi kadar iyi değil ve is4 ile kv'ler yukarı çekildi mi yeni tierlerinde ne kadar iş yapacakları meçhul. is4'ün ne t30 gibi topu, ne maus gibi zırhı var. hp koyup bırakırlarsa tam çöp olur.

halihazırda da en işe yaramaz t10 is7, hızı dışında birşeyi yok. daha düşük tierlerde ruslar hala çok iyi ama geçici olarak.

gerçi e-100 zayıf kalmış diyorlar ama bakalım, yeni değişen statları bana da düşük geldi. test bitene kadar belli olmayacak herhalde. ben de alman oynamaya geri dönmeyi düşünüyorum düzgün olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

ruslar öyle tanımlamış vaktinde bildiğim: http://en.wikipedia.org/wiki/Iosif_Stalin_tank :)

is-4 t10'da da iyi olabilir eğer 150mm top filan verirlerse, henüz bilgi yok ama somut. t30'u da td yapacaklar ve yeni amerikan t10'unun durumu da belli değil. karışık bayağı durum ama amerikalılara 150'lik vermezlerse e100 parlayabilir şu haliyle de.
Sosyal ağlarda paylaş

black bu arada yanlış anlaşılmasın, en kısa zamanda sen is-4 almaya bak çünkü sahibi olanlara onun yerine gelecek olan objekt bilmemkaç'ı bedavaya verecekler ve is-4 de tier 10 olarak sende kalacak. yani bedavaya tier 10 tankın oluyor elindeki t9'a ek. :)
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü tier 10 tank alınca daha bi egonu tatmin edebiliyosun :p
düşünsene bir maça giriyosun ve en fazla senin tierinde tank var

bunu daha alt seviyelerde de yaşayabiliyosun ve gerçekten de ezilmediğin için eğlenceli maçlar oluyor, işte bunu sürekli yaşayabilmek için tier 10'a kadar gitme isteğin senin soruna cevap oluyor

bir de clan savaşları var ki orada iyi iş çıkarabilmen için tier 8 ve üstü tanka sahip olmak gerekiyor...

neden gerekiyor? çünkü 8 metre namlunla bilmemkaç kalibre merminle karşıdaki tankların üzerinde mermi sektirmece oynamak zevkli değil de ondan
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle F1 araçları harbiden niye yarışıyor, yarış nasıl başlarsa öyle bitiyor anlamadım.

ikinci olarak demek istediğim lö traktörrrrrrrr kullanıyorsan karşındaki adamda onu kullanıyor bir tier atlarsan karşındakilerde atlıyor sonuçda değişen birşey yok sen 10 yerine 100 vuruyorsan adamında 100 yerine 1000 hpsi var.
Sosyal ağlarda paylaş

pz35t'nin oynanışıyla is-4'ün oynanışı arasındaki fark lvl15 battleground'u ile lvl 60 battleground'u arasındaki fark gibi. ayrıca en yüksek tierlere gelene kadar oyun illa ezileceğin maçlara sokacaktır ve patlamak dışında yapabileceğin pek birşey olmaz bunlarda.

aynı mantıkla neden millet lvl alıyor oyunlarda, başlangıç alanlarında öyle takılalım yani di mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:

adamlar saçmalamaya başladı mausun hp 400 düşmüş.yeni gelecek e-100 ün hp si 2250 olmus ve 150 lik topu bitirmişler.millet normal ap mermileri ile tier 8+ tankı delmenin %40 şansla olduğunu söylüyolar.Oyun tamamen rus tarafına kaydı.low tier alman toplarınıda nerflemişler...Ulan elite tiger 2 var bende elite is evire çevire dövüyo beni ha patlatıyorum ama adam beni patlamaktan beter ediyo...

Bişey kasacaz dedik ya, illa nerf yiycez :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...