Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ohoo olmadı ki bak müşteri çalıyosunuz :)
toprağı olan bir klana katılmış olmuyor arkadaş çünkü tier 6 tankım var demiş

neyse klan adresimizi verdim ben, toprağı var mı yok mu bakmak çok kolay

o zaman şöyle bağırayım ben;

"gel vatandaş gel, kendi alın terinle sahip olduğun toprakların olsun istemez misin? hazıra konma, gel kendin emek ver, savaşıp kazanalım, yarın söz hakkın olsun!!!"

:D
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Taskiranus said:

Ya oyunun içindeyken whisper atamıyomuyuz.Arkadaşla parti yapıyoruz illa genel konuşmadanmı yazacağız?Var mı bilgisi olan?

arkadaş listene eklediğin herkesle özel kanal açıp konuşabiliyosun

Tamam o konuda sıkıntı yok.Ben savaş esnasında diyorum.Mesela platoon kuruyoruz bende mikrofon yok genelden yazmak zorunda kalıyorum.Savaş devam ederken yazışamıyormuyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Birde kafama takılan birşey var.Mesela ben bir yerde sabit duruyorum 50 metreden daha uzak bir mesafeden adam beni fark edip patlatıyor.Ancak ben hareketsizim.Nasıl oluyor?Mantığı nedir?Bazen hareket halindeki tank gözümün önünde kayboluyor.Ben hareketsiz olduğum halde görülüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Amerikan tankları nasıl ? Ruslar bariz iyiydi almanlara göre en son bıraktığımda, şimdi abd gitmek istiyorum peki nasıl tankları.

Law said:

Sam, batuhan nasıl durumlar tanklar ? gerçi sam rus gitmiş herhalde daha iyidir.

amerika hulldown soteye yatabilirsen çok iyi, ya da 152'lik kullanan (yüksek hp'li obj gibi oluyorsun) t10'a gelebilirsen. oyunun en sağlam turret'ları (152'likle bile delinmiyor çoğu zaman) ve en kırılgan şaselerine sahipler.

rus heavy'leri hala çok sağlam ama eskiye nazaran daha zayıflar t10'da özellikle. herkes zayıf noktaları biliyor artık.

is-4'teydim ben en son ama takır takır vuruyor herkes önden gövdeyi gösterirsem. çevirip bakıyorsun tankı, herkes aynı noktaya ateş etmiş. rusları tebrik etmek lazım kim yaptıysa o zayıf noktayı o kadar dev gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bilgi için almanlar aim hp açısından baya düzeltildi.ruslar sanki çaktırmadan biraz nerflendi.misal ls3 ün ön taret zırhını delmek eskiden zorken şimdi gelen geçen tarete damage vurabiliyor.amerikan
-t23 iptal oldu pershing t8 oldu t9 amerikan med olarak m46 patton geldi.pershingden pek bi farkı yok.

-amerikan td ler geldi.çok yavaşlar ama ön zırhları t9 td de 300 mm ye kadar çıkıyor.t5 t6 td lerinin ise taretleri var ve dönüyor :).amerikan üst tier tdlere önden damage vurmak isteyen toplarına yani gun mantletlerine sıksın.

-t8 artyler geldi.terör estiriyorlar.

-bu ayın sonunda (temmmuz) almanlara panter ll nin yerine e-50 gelcek.- ls-4 tier 10 olacak.almanlara mausun yanı sıra t10 olarak e100 adında daha seri bir heavy gelecek.vk ausfun yanı sıra e-75 adında kingtigerin biraz üstü bir t9 heavy eklenecek vs.

ülkeler arasında betadaki gibi uçurumlar yok.ruslar eskisi kadar iyi değil.oyun kısmen dengelendi.ancak t-54 hala en iyi med. alman tiger ise düzeltilmesine rağmen tierine yakışmayacak bir durumda. benden bu kadar ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...