Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

exchange gold yapan var mı ?

bende 1.7k gold birikti, gerçi bazen gold ile alınan shellere para harcadığım oldu ama exchange gold yaparak sağlam coin alabiliyorsunuz. mesela 677.000 coin geliyor tüm goldu convert edersem ben, yani 3 tane falan tank alabiliyorum. gerçi bütün goldu ve coin'i tank almaya harcamak saçma olur ama merak ettim arada paraya çeviren var mı diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 4502 yi alırken herşeyimi sattım yetmedi coinleri cevirdim sonra aç gezdim premiumsuz, repair parası dilendim ,goldlar kalsın, premium yararlı.

Bu arada Sam 12.8mm para basıyo, 10.5 la arasında çok az bi fark var 10kredi falan ama çok kazandırıyo hiç yan tanka gerek kalmıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de 70k filan daha xp toplarsam goldu paraya çevirip, königstiger'i satıp öyle vk4502 alabileceğim herhalde. şu oyunu sırf tiger 2 için yüklemiştim ama soğuk savaş tanklarına karşı oynanmıyor yani. günümüzde geçen bir oyun yapsalar bu kadar dengesiz olmazdı. 1939 tankıyla 1947 tankı arasındaki fark 1960 tankıyla 2010 tankı arasındakinden çok daha fazla.

soft wipe gelirse de is4'e giderim herhalde, başka birşey oynanmaz bu oyunda tank namına.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

exchange gold yapan var mı ?

bende 1.7k gold birikti, gerçi bazen gold ile alınan shellere para harcadığım oldu ama exchange gold yaparak sağlam coin alabiliyorsunuz. mesela 677.000 coin geliyor tüm goldu convert edersem ben, yani 3 tane falan tank alabiliyorum. gerçi bütün goldu ve coin'i tank almaya harcamak saçma olur ama merak ettim arada paraya çeviren var mı diye.

DENOOOO sakın gold u paraya çevirme. Premium al 1 aylık bak nasıl para akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx said:

Ben 4502 yi alırken herşeyimi sattım yetmedi coinleri cevirdim sonra aç gezdim premiumsuz, repair parası dilendim ,goldlar kalsın, premium yararlı.

bende de böyle olacak herhalde, çünkü elimdeki tankı satıp coinleri çevirsem, ancak yetiyor yeni tankı almaya para. wipe'ta tankın bedelini vereceklerse öyle yapacağım herhalde, 4 milyonla başlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bir kaç gündür World Of Tank'a girmeyi deniyorum ama client penceresinde sadece wot logosu dönüp duruyor arkadaşlar. Daha önceki install'i kaldırdım en son clienti tekrar yükledim ama sonuç aynı. USA/EU serverları ile alakalı birşey olabilir mi EU serverına geçiş yapmıştım. Şu an World Of Tank'a benim gibi giremeyen başkaları var mı acaba Türkiye'den ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...