Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Mesaj mı attın oyun içinde yoksa lobbyden mi ? Birkere biri mesaj atmışdı bende geç cevap verdim ama sanki batuhandı diye hatırlıyorum.

Bazende bir arkadaş giriyor benim hesabımla oda olabilir o yüzden cevap vermemiştir belki ?

Yoksa neden cevap vermemeyim taş attımda kolum mu yoruldu.
Sosyal ağlarda paylaş

almanların ilk iki artysi uzun range ve daha etkili damage.Ruslarında ilk iki artysindeyse biraz kısa range fakat daha mobil.Manevra kabiliyeti olarak.su-26 özellikle.

Yanlız Su-26 dan itibaren su-5 le birlikte rus artyleri alman artyleri gibi uzun range ve+ damage özelliklerine kayıyo.
End tierde Rus artysi daha iyi galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

lucretia85 said:

Amerikalıların hangi tanklarını eklerler ki?2. Dünya savaşında önemli bir Sherman,M10 tank destroyer var benim bildiğim.Daha sonrası için M26 Pershing,M46-47-48 Patton diye gidecek herhalde.

Aha amerikan ağacı 3 sayfa önce yazmışdım.

http://game.worldoftanks.com/news/general_news/american_tree
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

penetrationı bu kadar düşükken explosive shell kullanmanın bi esprisi varmı?

he nin saçmalığı orda zaten zırhı delmeden hem gövdeye ,hem ekipmana hem sürücülere hasar veriyor. küçük bi tankın varsa he kullan is3 ve benzeri yüksek hasarlı silah takılmış tankın varsa ap kullan

misal ben is3 le ap kullanıyorum alışığım bi atışta %40 civarlarında hasar vermeye he shell leri çekemem
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ya su aout aimgibi bişi varya yakındayken hedef. aout target tan bahsetmıyorum. bi türlü kopartamıyorum crosshairı adamın üstünden. önüne nısan alamıyorum

adama auto target için sağ tıklıyosun serbest bırakmak için başka bi yere sağ tıklıyosun .aslında adama da sağ tıklasan bıraksa daha iyi olur çünkü vakit kaybı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...