Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest Next

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Anladigim kadari ile yaptigin seyleri schematic gibi save edip, topragini silsen bile koruyabiliyorsun?

Yani eger vaadettikleri seylerin yarisini bile koyabilirlerse baya iyi gozukuyor...oda oyun motoruna bakar herhalde, ama videolar falan gayet olumlu gozukuyor.

Hele bu Landmark olayinda cozecekleri cogu problem Next'i direk rahatlatmis olur..enteresan baya ya. Steam Workshop mantiginida cakmislar, sanirim UO gibi vendor acip yaptigin tasarim yada resource schematicleirini satabilecegiz de..

NPC, ve yer alti biomelari falan..

lan..(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Yani anladigim kadari ile Landmark icine, minecraft mmo kafasinda herseyi koyacaklar..Vendor, kus tavsan vs, npc-mob, yer alti biomelari, health bar, guild muhabbeti..

Bu exploration/creative building oyunundan steamworkshop tadinda esas oyun olan EQ Next'e devamli bina tasarimi falan pompalanacak gibi..ikiside voxel based motor...

Bakim ya, gecende razer mouse'um patladi, onu refund ederlerse ben deneyecegim bunun alfasini, begenirem fund etmis olurum, begenmezzsem refund edip f2p release beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehu, tier1 yerde teleporterin tam dibine caktim esnaf atolyesi, satisfaction-dale'de. Size ziyarete gelirim birazdan..o sharddan o sharda gecis falan guzelmis. nick:noradius

Ya motor baya bisi vaad ediyor. Baya hemde..bu Landmark adam oldukca, EQNext gittikce daha da cozutur.

http://www.youtube.com/watch?v=TjvYIV4B5jg
Sosyal ağlarda paylaş

Yok henuz firlatmayin dolarlari bence (yada firlatin, destek olun, size kalmis heh)..cunku ciddi alfa durumunda, hani kosturabiliyorsun gayet birseyler insaa edebiliyorsun, ama irili ufakli eksikleri var...claim edilien yerler zaten wipe garantili alfa'da..ama template e indirince kaydoluyor o super :)

Zaten f2p cikiyor olacak, ama 19.99luk funding 31 mart closed beta icin alinabilir ileride..yada key falan duserse ordan burdan, gayet is yapar hehe...Cunku su haliyle oynamaya imkan veren seviye funding su anda pahaci kaciyor bence...

Gelecek icin potansyel mevcut fazlasiyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu (Landmark) tamamen Minecraft kafasinda bir oyun..maden kazip yeni pickaxe ve item pesinde kosup, "claim" ettigin mekana ne istersen onu yapmak amac. Konu ozetle bu, ama vaad ettikleri seyleri biraz yerine getirirlerse baya enteresan bir hale burunur. Henuz npc/mob veya su/nehir gibi onemli seyler yok..

Baya alfa statusunde, zaten oyunu ilk acarken 5dk lik alfa tanitim videosu cikiyor heh..

Ha birde Grappling hook var, simdi craft ettim, orumcekadam gibi esiyorum ordan oraya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazmayi unuttum, komik bir sekilde itemizasyon var oyunda..yani orta seviye bir pickaxe craft ederken green/blue hatta legendary quality craft patlatabiliyorsun, yada kosma hizina ufak bonus veren amulet, yada daha uzaga grapple eden grapple hook....Vendor falan koyarlarsa acayip iyi esnaf mmo'su olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda claim ettiginiz yer icin bir upkeep sozkonusu..Guild vs de eklenince muhtemelen daha buyuk alanlari claim etmece, kirasini odemeyenin claim ettigi land'in dusmesi gibi..baya UO vari senaryolar olur muhtemelen..

gel gorki alfa..oyunda para birimi yok henuz :)

Refund istedim bende simdilik, 31martta 19.99lik paketi alicagim kesin.

Edit: Grappling hook inanilmaz eglenceli..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...