Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sherlock (2010) - BBC

mani

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

ulan başlığı okudum baştan 3-5 mesajda bir bone gelip dizi çok güzel çok epik diye fanboyluk yapmış motoru soğut biraz hacı

Bonec'e laf edicem derken son yillarin en sahane yapimlarindan birini harcamissin, olmamis. Baya baya iyi hakkatten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
"I am sherlocked" diyebilirim, 2 günde 2 sezonuda bitirdim şimdi ise 3. sezonu adeta iple çekiyorum. Jr abimizin filmlerine hasta olmustum ama bu dizi adeta öte bişey, tarif edilemez yani o derece..

Son sahnede
Çok üzüldüm lan john için, 3. sezonun geliceğinide bilmediğimden boğazım falan düğümlendi.. yazık banada ama..

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
kesinlikle sherlock tadi bunda var, elemantary de sherlock cevresindeki aptallar sayesinde zekiymis durumuna sokulmus gibi , bunda ise izleyeni cevresindekileri sasirtiyor.

elementaryde ya malmisin kardesim diyorsun digerlerine. muhim olan sherlockun izleyiciden zeki durumda oldugunu anlatabilmek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
- the premiere of The BBC's "Sherlock Series 3" has been delayed into late 2013 or early 2014 because stars Benedict Cumberbatch and Martin Freeman are having a spot of trouble juggling their commitment to the series with their burgeoning film careers

Benedict Cumberbatch ile Martin Freeman film çekimlerinden zaman bulamadığı için 2013'ün sonlarıan doğru çekimlerine başlayacaklarmış. 2014'te anca izleyebileceğiz yani yeni bölümleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...