Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Single Player (Senaryo)

Seele

Öne çıkan mesajlar

tosh nova secimi cok obvious ya

spectre > ghost

nova hala mengsk efendinin acani, gunluk memory wipe ini yiyince raynorin kendine yardim ettigini hatirlamiycak bile (blizzortun novayi bole boslukta birakabilmek icin kullandigi en bayat bahanede bu zaten)

tosh novanin aksine hyperionda kaliyor, gorev yorumlari yapiyor

http://www.youtube.com/watch?v=ldOub3q1_gE&p=12E766F9A73DE5C8&playnext=1&index=13

su video ara vidyo oyundaki en guzel ve anlamli ara vidyolardan biri

collector base i TIM e teslim eden sam gene efsane taktik hata yapmis adsfds
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
tosh novanin aksine hyperionda kaliyor, gorev yorumlari yapiyor

collector base i TIM e teslim eden sam gene efsane taktik hata yapmis adsfds

sen jamaikalı keşi besleyedur, nova armory'de kalıyor benimle hahahahaha

http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/09/128340361389062500hahahahayoulo.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

toshack dediğin druglord kaçık seri katil, nova ise raynor'un geçmişteki hali gibi. 'henüz' yanlış adam için çalıştığının farkında değil ki bunun elinde olmadığını biliyoruz. tek pişmanlığım toşağa ilk teklif getirdiği yerde parmağı verememek. gemiyi zıpçıktılarla doldurduk oyunun yarısı boyunca.
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

abi girişleri supply depotlarla kapa ve sadece marine medic marauder yap gündüz olunca da çık işte, drumu toparlıcak bişi yok ki. ben brutalde sıkılıp gece çıkıp bitirmiştim, düzgün üretim yaparsan marine-medic ordusu alıyo her şeyi rahatça

abi marauder yok zati bölümde de...
neyse başka bir şey deneyeceğim herhalde ekonomiyi oturtamıyorum ama bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

bisey sorucam, simdi ben brutal bitirmek istiorum ama upgradeleri dandik aldım PF fln almadım mesela, diorum ki 0 dan new camping baslatayım, ama casual olarak gideyim full upgradeleri alayım vs hayvan gibi para gelsin tüm yan görevleri de yaptıım icin merchleri vs herseyi aliim yani alabildiim

ama hep brutal e göre secim yaparaktan.

sonra bu oyun ile gidip tüm bölümleri brutal de bastan baslasam ve tek tek replay seklidne yapsam yeterli oluyor mu kerrigan achisi icin?
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

bisey sorucam, simdi ben brutal bitirmek istiorum ama upgradeleri dandik aldım PF fln almadım mesela, diorum ki 0 dan new camping baslatayım, ama casual olarak gideyim full upgradeleri alayım vs hayvan gibi para gelsin tüm yan görevleri de yaptıım icin merchleri vs herseyi aliim yani alabildiim

ama hep brutal e göre secim yaparaktan.

sonra bu oyun ile gidip tüm bölümleri brutal de bastan baslasam ve tek tek replay seklidne yapsam yeterli oluyor mu kerrigan achisi icin?

ben oyle yaptim, oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Spoilerguy said:

Hani arkadaşlar diyordu, trollüyorlardı da imkan vermiyordum Kerrigan'ın insan olmasına; Blizzard nasıl bu kadar klişeye vurabildi hala aklım almıyor. Yemin ederim sinir stres yaptım campaign sonunda. Part II çıkınca zergler orcstayla imana gelince vidyada WARSTARCRAFT LOL threadleri başlar

E adamlar MMOsunu çıkarcak birkaç seneye hikayeyi Warcraft gibi toparlamak lazım :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...