Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konsol mu? PC mi?

Kaye Lazar

Öne çıkan mesajlar

Beyler bir konuda sizden yardım istemek zorundayım.

Elimde belli miktarda bir para var. Ben bu para ile bir oyun sistemi almak istiyorum. Seçeneklerim aşşağıdaki gibi (kötü ve iyi yanlarını da yazdım)

>PS3 : Oyun yok, kopya olayı yok, güzel grafikler, güzel exclusive ler
>XBOX 360 : Güzel Exclusive yok (gözlemlediğim kadarıyla hepsi "gimmicky" oyunlar), Patlama riski yüksek fakat kopya olayı güzel
>Wii : Kız işi
>PC : Çok yönlü bir sistem, iyi oyunlar ama kullanıcı profili ve prestiji bakımından sınıfta kalıyor + joypad zevki sorun olabilir

yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Mantıklı bi insan öyle der evet.Ama benim başka bişeyle işim olmaz sadece oyun oynarım diyosan konsol alırsın da xbox360 varken niye ps3?
bi kere çok daha yaygın, daha ucuz, becerebilirsen netten indirip oyunları dvdye çekip direk akabilirsin bile, grafik farkı yok abicim.Çok araştırdım.(araştırdım yani) ps3 grafikleri xbox360a koyar diyemiyorum.

Ama şöyle bişey de var bugüne kadar ben bi kere bile konsol almayı düşünmedim:) Oyun da pcde başka ne varsa pcde..
Sosyal ağlarda paylaş

pc almıcan bı kere, alıcaksan laptop alıcan pc ne.
nese onu geçtim, illa evimde kalacam dışarı çıkıp para harcamak istemiorm evimde ekonomi yapim diosan

önceden bi harcıcan
alıcan jbl müzik sistemi
sonra sağlamından bi led tv ( yeni moda ya )
soraaaaa ps3 alıcan, 3 oyun yeter
Guitar hero
pes tabiki
bide yalnız kaldığında kız arkadaşın içcerde zevk sarhoşu bayılırken oynamak için
single oyunlari yok işte babar falan ( bole zıncır sallayan yokmu adını unuttum :D )

boşver pc yi, guitar hero gibisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pc dede guitar hero var. f1 f2 f3 f4 f5 yap tuşları.ters çevir gitar gibi tut klavyeyi. ben çok eğleniyorum bu şekilde. harbi bak :D tek sorun f1f2f3 aynı anda basılması gereken notalar kabul etmiyor.

ayrıca ps3 arkadaşda oynadım birazda pc grafikler daha iyi geldi. bi kere anti aliasing yok sanırsam ps3 de. gözümü rahatsız etti. aynı şey ps2 dede dertti. ya accık azaltın grafikleri onun yerine aa kasın. daha hoş dursun.
ha bu tabi benim düşüncem
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

kullanıcı profili ve prestiji nedir lol

hangi tarz oyunlara ilgin olduğuna bakar sadece ve sadece oyun için alıyorsan ki onları da yazman lazım uygun tavsiye için.

overclock manyağı bitli elemanlardan bahsediyordum o mesajda :D

sanırım konsol almaya karar kıldım fakat ps3 ve xbox arasında gidip geliyorum şimdi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...