Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

Seperate said:

şöyle hem melee olacak hem carry olacak ,shaco,katarina,akali arasında kaldım shaco ağır basıyor ,eğlenceli birşeye benziyor akalide keza öyle karar veremedim , ne dersiniz?

Shaco kesinlikle carry değil bence. Ama çok eğlenceli olduğu kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede bnm sorunum zaten aşırı agresif oynamam . Ya inanılmaz müthiş bi K/D/A çıkıyo ya da feci fail oluyo , millet başlıyo noob vs die chat harrasa :)
Ne oynasam zıplıyorum kanımda var böyle cengaverlik .. ( yok support oynamadım asdasd :P)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu oyunu yükledimde sürekli bi hata veriyordu unuttum şu an açtım download yaptı hata vermedi kapatırsam yine verecek hazır böyle bulmuşken oynayayım dedim.

Bu seferde log-in olmak istediğimde hesabımın başka bir region a transfer olduğunu söylüyor. Sitelerinden login olmaya çalışınca da olmuyor. Ne yapabilirim?
Sosyal ağlarda paylaş

bana bi shaco anlatın.

aldım. bazen inanılmaz oynuyorum bazen hiçbişey yapamıyorum. jungler oynuyorum şakoyu bu arada.

ya aslında lane ganke gittiğimde ordaki insan öküz değilse baya güzel işler başarıyorum.

mesela udyr'le oynuyorum jungle bide. lan onda gank goes wrong olsa bile farketmiyor. bişekilde kasıp yine iş yapılıyo.

Shaco nasıl oynanır?

ad oynuyorum şakoyu bu arada rünler falanda ad ap rünüm yok hatta
Sosyal ağlarda paylaş

kutu stacklayip bekleme ap isen oluyor

AD build git. 1.skilli maxla 3.skilli maxla sonrada

Surekli olarak ganga gideceksin sonrada. 1. skill ile invis oldugun için genelde gorunmeden yanına sokulmaya calıscaksın adamların.

Anlatması zorda oynaya oynaya shacoya alışıyorsun, haritayı kullanmn gerekli shaco için.

Sürekli sürpriz bir yerlerden saldırman lazım kısacası.

ilk kasman gereken item wrigless. İster lane shaco ol ister jungle
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...