Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

tek başına çıkıcan hacı oradan. iki kişi kasınca ilk saniyeden turreta koşup bilerek feedleyeninden tut 0/3 moba ölüp duran jungler tipleri geliyor hep. ben 1040a mı ne düşmüştüm zamanında, of of. oyunu taşıyabileceğin karakter bul 2-3 tane onlarla oyna hep. yoksa zor.
Sosyal ağlarda paylaş

rankeda yeni başlamak çok kıyak valla, ranked olayı ilk geldiğinde yanlış hatırlamıyorsam lvl20 sonrası ranked oyunlara girebiliyordu, bayağı bir dezavantajın yanısıra düşük puanla başlıyorduk.

şimdi ilk 10 oyunda 6-7 galibiyet alsan direk 1350 gibi bi puanla başlıyorsun sanırım. oh ne ala :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk 30 olduğum zamanlarda ard arda gidip 6-7 maç kaybetmişim, şimdi toparlamaya çalışıyorum da kanser olcam artık, ulan 1200 görsem öpüp başıma koycam. mümkün oldukça carry alıyorum artık, full support/tank gidiyordum hepsini kaybediyoruz ki feedleyen genelde solo top/mid oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

işte o yüzden top/mid'in birini senin kapaman lazım. gerçi ne oyunlar gördüm premade girip 10 dakika olmadan 0/2/0'lik skorlarıyla turreti veren, üstüne tüm takıma küfür yağdıran adamlar varken sen yukarda gank yemeyeyim, farmlayayım, adamı harrasslayayım diye zorluyorsun kendini ama faydası yok. gerçi çok olmuyor böyle ama oldumu da deli eden cinsten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...