Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

anam sivir summoner. abi sivir'de hep merak ettiğim tek bişey vardı. hemen sorayım; hani bu elindeki hedeyi atınca sekiyo ya yakınlardaki targetlara. mesela bloodrazor aldığın zaman her sektiği targettan %4 hp alıyo mu? yoksa senin bizzat sağ tıkladığın elemanla mı sınırlı kalıyo? bunu oldum olası hep merak ettim. ama bi türlü cevap bulamadım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

anam sivir summoner. abi sivir'de hep merak ettiğim tek bişey vardı. hemen sorayım; hani bu elindeki hedeyi atınca sekiyo ya yakınlardaki targetlara. mesela bloodrazor aldığın zaman her sektiği targettan %4 hp alıyo mu? yoksa senin bizzat sağ tıkladığın elemanla mı sınırlı kalıyo? bunu oldum olası hep merak ettim. ama bi türlü cevap bulamadım sdf

Sadece ilk attığına vuruyor, ability'nin altında not var zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

tryndamere'e rage sistemi gelince tam jungler herosu olmuş. deneyen var mı bilmiyorum ama lifesteal ile başlayınca can gitmiyor bile. zaten rage 100/100 olunca 35 crit chance geliyor. runelardan da crit chance alınca coşturur valla.

bu arada wukong bu gece gelecekmiş store'a. avrupa'ya büyük bi ayrımcılık yapıyor bu riot ama neyse. patchler us'e önce, championlar us'e önce. :D
Sosyal ağlarda paylaş

hazır serverlar kapalıyken us'te monkey kingi görmüş oldum dün baya bi. ultisi sağlam adye sahip ama öyle çok aman aman güçlü değil, oynaması zevkli gibi.

TheRiverBelow said:

hoş yanlış thread'e de girmiş olabilirim sdfsd
NEW THREAD'li mordekaiser görünce daldım.

edit: şu da inanılmaz bi tespit yalnız. happens to me all the time.

Choose mordekaiser
>Warmogs
>tenacity shoes
>Force of nature
>Guardian angel

CAN'T STOP ME NOW CAUSE IM HAVING SUCH A GOOD TIME, I'M HAVING A BALL!

There's nothing wrong with tank morde.

morde es #1 always kill nevar die huehuehuehuehue
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

tryndamere'e rage sistemi gelince tam jungler herosu olmuş. deneyen var mı bilmiyorum ama lifesteal ile başlayınca can gitmiyor bile. zaten rage 100/100 olunca 35 crit chance geliyor. runelardan da crit chance alınca coşturur valla.

bu arada wukong bu gece gelecekmiş store'a. avrupa'ya büyük bi ayrımcılık yapıyor bu riot ama neyse. patchler us'e önce, championlar us'e önce. :D

Amerika orijinli her oyun öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...