Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boardwalk Empire

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
gelmiş geçmiş en gereksiz charlardan biri onun haçlı fbi ajanı/ezik mafya tetikçisi/deli köktendincisiydi, man of steel'de beğendikten sonra tiksindim adamdan bu dizi yüzünden. son sahnesinde "dizi boyunca bu kadar screentime alıp bu kadar anlam taşımayan bir char nasıl olur" diye sordum resmen. tam bir sıfıra sıfır, elde var sıfır.
Sosyal ağlarda paylaş

yio, niye delleneyim.

şöyle ki ;

gelmiş geçmiş en gereksiz charlardan biri / değil

onun haçlı fbi ajanı/ezik mafya tetikçisi/deli köktendincisiydi, / bu adama ayrılan gereksiz bulduğun uzunluktaki sahnelerde, 5. sezonluk kitap gibi dizide çok uç noktalarmış gibi ifade etmişsin. yanlış.

man of steel'de beğendikten sonra tiksindim adamdan bu dizi yüzünden. / man of steel de beğenip boardwalk emprie da tiksinmek her kula nasip olmaz. tebrik. şey gibi, baba 3 te ikizleri beğendim ama mario puzo ilk kitabı yazmasaymış da olurmuş yada abi h.g.giger alien serisinde ne arıyor yha yada godfellas tarzı dramalar pulp fiction dan sonra tat vermiyor yia gibi. ibret alındı.

son sahnesinde "dizi boyunca bu kadar screentime alıp bu kadar anlam taşımayan bir char nasıl olur" diye sordum resmen. / dizinin temelleri, ayırdığı vakti açıklamakla geçmiyor, karakter örgüleri tamamlanıncaya kadar devam ediyor. zaten 5. sezonun ortalarından sonra ipi çekildiği için alelacele bitirdiler.

tam bir sıfıra sıfır, elde var sıfır. / hayır. 1+1+1+1=4 5. sezonu ben de katmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz çünkü diziye sokulduğu rolde diziye bir etkisi olamadı, yerine başka ajanlar koydular sonra gidip. bundan sonra zorlama karakter değişimlerine girdi, bunların hepsini toplayınca da dizide ne işe yaradı, toplamda hiçbir şeye. başka alanlara kamera sokmuş olmak için dahil ettiler paso ki hem karakterin paso 180 derece dönüşleri zerre inandırıcı değil, hem de girdiği durumlar zorlama. hele o al capone ile son sahneler tam bir saçmalık furyaıs. rome dizisinde kleopatra filan göstermek için titusu filan sokmuşlardı, onun ayarında saçmalık burdaki de.

man of steelde belli, oturmuş bir charı oynamışken burada dansöz gibi her sezon başka yöne kıvıran, ne idüğü belirsiz, üç ayrı charın yapıştırılmış halini oynuyor, kendi suçu değil ama tiksinç yani.

sylar vardı böyle senarist her sezon değiştiriyordu bir iyi oluyordu bir kötü oluyordu, burada da benzer. koy iki ayrı char, onları göster, aynı adamı kullanıp tasarruf edeyim diye zorlama rollere gökten zembille indirme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...