Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merve Çeyiz

balon

Öne çıkan mesajlar

buyrun

İstanbul'da çoğu evlenmeye hazır çiftin ve ailesinin 25 senedir takip ettiği yer olarak internet sitemizden de artık sizlere ulaşmış bulunuyoruz. Şu anda sadece kurulum ve deneme aşamasında olan sitemizde ilerki günlerde e-alışveriş imkanına da kavuşabileceksiniz. Katologlardan sezon ürünlerimizin bir kısmını takip edebilirsiniz. Sık sık güncellenen vitrinimizi takip edeceğiniz adres: Mısır Çarşısı No:81 Eminönü-İstanbul

Yllardır bizleri seçtiğiniz için buradan da teşekkürü borç bilir, mutluluklar dileriz.
Sosyal ağlarda paylaş

çok çok tasarım cart curt arayıp hede hödö diyebilirim ama,

öte yandan hedef kitle açısından düşününce yeterli. mısır çarşısında çeyizci gezecek insan parasına bakar bir de ürüne bakar. pazarlaması komikmiş diyip uzaklaşmaz.

forumda yazı yazanların potansiyel eşleri çeyizlerini mangodan dizeceği için tabi komik geliyor bizlere de, güncel fiyatlar yeterli detay - foto olduktan sonra site işini görecektir.

comic sansı değiştirmek bedava ama :P
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

forumda yazı yazanların potansiyel eşleri çeyizlerini mangodan dizeceği için tabi komik geliyor bizlere de, güncel fiyatlar yeterli detay - foto olduktan sonra site işini görecektir.

Hiç öyle zannetme:D Mango'dan alacağın çeşit de bir yere kadar olacağın için kız arkadaşın daha abiye, ya da daha salaş spesifik ihtiyaçlarına gidecektir bu yüzden ev tekstili mağazalarına uğramak zorunda kalacaktır. Ki kendisi uğramasa da salonu, mutfağı, yatak odası kısacası herhangi bir ihtiyacı için ailesinin bir ferdi tarafından istemese de çekilecektir :D

Tasarımcılarımızla ve kalite kontrolcülerimizle(ben de Tekstil Mühendisiyim) bu konuda çıtayı çok üst düzeylere taşıdığımıza inanıyoruz. Denemesi bedava, gelin mağazamıza bekleriz, bir çayımızı içersiniz =)

Teşekkür ederim font önerisi ve yaptığınız yorumlar için , eksiğimiz var evet sizler de söyledikçe güzelleştirmeye çalışacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

yok tabi ki işimiz düşer, burun kıvırdığımızdan demedim :)
ben FONTU DÜZELTMEZSEN BEŞ KURUŞ HARCAMAM BU SİTEDE diye artislenenleri eleştirdim.

5kuruş harcamam bu sitede, diyen kimmiş merak ettim.. ben göremedim keza öyle bir yorumu..
ama ürün satıyorsan bir intizam içinde satıcaksın.. sadece güncel fiyat vererek, yeterli detay vererek ürün satılıyor olsaydı köşe başındaki "köfteci mustafa">mc donalds olurdu.. onların acaip güncel kartonları vardır "hamburger limon 5, tavuk 3,5" yazar falan. ama bi adım da öteye gidemezler nedense..

ama özellikle comic sans..
hiç sevilen bir font olmadığını, acaip iğrenç durduğunu söylemem -kesinlikle- gerekiyor..

http://bancomicsans.com/main/?page_id=2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...