Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Legacy'i oynadim.

Tabii DA2'yi begenmeyenlere begendirecek bir DLC degil. Fakat,

- Haliyle oyundaki diger sidequestlerden cok daha kaliteli.
- Oyunla ilgili hakli buldugum tek eksiklik olan ayni mekanlarin tekrar onumuze surulmesi olayi yok. Lineer olmakla beraber motorun elverdigi olcude iyi bir mekan tasarimi var.
- Gorile benzeyen yeni genlocklar hosuma gitti.

Ama bunlara ragmen 10 dolar vermeye deyecegi tartismali. Bu fiat icin kisa bir DLC bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bunca zamanda dün anca bitirebildim.

cidden çok bayık bi oyun olmuş tebrik ediyorum adamları.

oyun boyunca şöyle:
1- quest: yolda 10 tane düşman grubu koy, her düşman grubu ekstra bir veya iki wave spawn etsin
2- cutscene: something awesome happens
3- goto 1

dialoglarda bi planescape, bir alpha protocol gibi olayların akışını değiştirebilme şansımızın olmasını çok isterdim.

star wars'ın yeni üçlemesinde (eski üçleyebilmeye bağlayabilmek için) anakin'i iyi kalpli bir çocuktan emoya çevirmek, qui gon ve darth maul gibi iki adamı çarçur etmek gibi olaylar gerçekleştirmişlerdi.
bundaki questler de onun gibi.

adamın teki geliyor,
"sen benim prensiplerime uygun haraket etmiyorsun, öleceksin"
diyemiyorsun ki "yav bak abi socrates ne demiş biliyor musun, bir dinlesen anlıyacaksın beni".
saldırıyor sana öldürüyorsun.
birkaç event sonra kardeşi geliyor, "sen benim abimi öldürmüşsün, öleceksin"
diyemiyorsun ki "yav bak benim suçum yok, abin bana saldırdı",
öldürüyorsun.

anders ile fenris çok sinir bozucular. naparsan yap illa çıkıntı olacaklar, sana atarlanacaklar. gıcık olup bir daha kullanmadım adamları. merrill'i de sevmedim. mıymıymıy.
aveline-isabela-varric baya iyiydi. oyun boyunca bunları yanımda götürdüm.

oyunun sonralarına doğru aveline'de bug oldu, öyle salak salak duruyordu aynı yerde, saldırmıyordu da.

erkek mage olarak yanıma carver gelmişti ama oyunun daha başlarında kayboldu yanımdan, bi daha da gelmedi. çok güzel companion hakikaten.

bu oyunda qunari'lerle karşılaşacağız diye heyecanlanmıştım da, sten'in yanında çok banal herifler kalmışlar. robottan farksızlar. ulan ilk oyundaki war golem Shale'in bile daha fazla kişiliği vardı tüm Qunari ırkının toplamından.

güzel şeyler yok değil tabii ki de, ama kötüleri o kadar göze batıyor ki, oyun boyunca güzelleri görmeye fırsat olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...