Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

world of uoda açılıomuş.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
şuanda 300 küsür oyuncu görünüyor. gecenin bu saati olmasına rağmen doğru bir rakam mıdır bu? black-ice'da eski uo'culardan o yüzden sana sorayım. nebula'dan sonra kalabalık oyuncu ortamı sunan iyi bir sunucu mudur? yıllar sonra ara vermiş bir bünye dönmeli midir?
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

bu devirde 300 kişi inanılmaz bir rakam. peki bu 300 kişinin hepsi aktif olarak sunucuda mı yoksa kişi başı 3 multiclient falan diyerekten 100 kişi falan mı aktif olarak oynuyor?

3client sınırlaması var daha fazla açılmıyo zaten, ama ilk gün250+ onlinedı server ilk 1 saat içinde. yani ilk 1 saat kimse 3 client açıp kasmaz heralde=)
Sosyal ağlarda paylaş

baya baya 30 dan tinker misal 90 a 40 dakka fln sürdü (daha az belki, 2 anime bölümü introyu fln geçince 18-19 dakkadan).
craft açtım çok da oynamadım tanıdık fln da yok. warrior açtı mda kasmadım kuş koyun ne vursam skill gelcek gibiydi başlarda.
70-80 e kada rçok hızlı.

renkli odun vardır sanıyodum lumber kastım mesela daha once oynadıgım shardların hepsinden hızlı geldi. 70-80 aarasında fln olcak şu an (biri burda yok renkli odun dedi, carplar sadece keg yapar dedi fln.. adamın accountunu silesim geldi öyle yıktı hayallerimi).
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de LJ kastım renkli odun olmaması beni de derinden sarstı... ama skill gainler skill toplamın ile alakalı, 700 capteyken o kadar hızlı değil lumberjack kasmak ben 90 yaptım gözüm çıktı sabahlarken..
Onun dışında, umarım SW için lumberjack bonusu açıktır. Pek kayda değer bir artış göremedim damageımda 90 LJ yapmama rağmen.
Neyse başladım işte 2 gün oldu, oyunda görüşürüz lethe..

Anka, Vivien falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

baya baya 30 dan tinker misal 90 a 40 dakka fln sürdü (daha az belki, 2 anime bölümü introyu fln geçince 18-19 dakkadan).
craft açtım çok da oynamadım tanıdık fln da yok. warrior açtı mda kasmadım kuş koyun ne vursam skill gelcek gibiydi başlarda.
70-80 e kada rçok hızlı.

renkli odun vardır sanıyodum lumber kastım mesela daha once oynadıgım shardların hepsinden hızlı geldi. 70-80 aarasında fln olcak şu an (biri burda yok renkli odun dedi, carplar sadece keg yapar dedi fln.. adamın accountunu silesim geldi öyle yıktı hayallerimi).

aldsaflsa bilmeyen adam çok var oyunda

90dan sonra ölüm skiller oraya kadar hızlı olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...