Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

world of uoda açılıomuş.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Venus runuodaki türkiyede bulunan coderlar icinde en iyisi..Oyun (in game ) oalrak zaten kendiside hiç bir şekilde iddaa etmez ama script yazmada ciddi cok basarılı,Venus (murat) ın basaralı olucagına eminim,hem kibar birisi ,ılımlı,iyi niyetli mütavazi birisi,kişilik olarakda iyidir murat,Serverı acık tutarlarsa,Cogu player orda oynar ki zaten etrafda cogu insan venusun actıgı yere gecmec icin sabırsızca bekliyor,bayagı bir kitle olucak,Diger acılan serverların player sıkıntısı cekecegi bariz,Cok önemli kitleleri toplar..Runuo nun bronx udur bir anlamda venus,
Venus ile birlikde runuo serverların son durumlarında biraz gelişme olur umarım..uzun süredir runuo serverların durumu cokk ötüydü tr de acılan onca serverın en iyi dedikleri 3 ay ömür sürebildiler..Büyük iddalarla gelenler hiç bir şey yapamadan silindi gittiler,yada siliniyorlar..venus un bu durumu degiştirice umudum var,
Basarılar venus,Büyük bir kitle arkanda,bu kitleyi umarım hayal kırıklıgına ugratmassın..........
Sosyal ağlarda paylaş

Hermesus said:

Venus runuodaki türkiyede bulunan coderlar icinde en iyisi..Oyun (in game ) oalrak zaten kendiside hiç bir şekilde iddaa etmez ama script yazmada ciddi cok basarılı,Venus (murat) ın basaralı olucagına eminim,hem kibar birisi ,ılımlı,iyi niyetli mütavazi birisi,kişilik olarakda iyidir murat,Serverı acık tutarlarsa,Cogu player orda oynar ki zaten etrafda cogu insan venusun actıgı yere gecmec icin sabırsızca bekliyor,bayagı bir kitle olucak,Diger acılan serverların player sıkıntısı cekecegi bariz,Cok önemli kitleleri toplar..Runuo nun bronx udur bir anlamda venus,
Venus ile birlikde runuo serverların son durumlarında biraz gelişme olur umarım..uzun süredir runuo serverların durumu cokk ötüydü tr de acılan onca serverın en iyi dedikleri 3 ay ömür sürebildiler..Büyük iddalarla gelenler hiç bir şey yapamadan silindi gittiler,yada siliniyorlar..venus un bu durumu degiştirice umudum var,
Basarılar venus,Büyük bir kitle arkanda,bu kitleyi umarım hayal kırıklıgına ugratmassın..........

valla mı ddfg
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

kıl işte

Konunun dayandıgı baska yer var..o yüzden :)..

Simdi odhinn in Oyuncuyuz bünyesine Osi clone yaptıgı bir server vardı.ben destekliyordum.odhinn ortadan kayboldu,Dargath projesi kan kaybetti..Dargath rafa kaldırıldı gibi oldu,yeni bir proje sunuldu.ben o sitede Karşı cıktım.Önerim suydu.kapanma riski yok cünkü oranın.VEnus ile cıkılsın bu projeye.Cıkılan proje cok beklenildigi etki olmaz ama venus olursa runuo oynuyanların cogu oraya koşa koşa gelinir diye düşünüyordum..Ki bu 250 300 kişşinin olmasıdır.Playersızlık bir serverı kapanma nedeni oluyor.Bu projede bir cok insan toplanır dedik.Killer kardeşimize karşı cıktık.ordan kızıyor bana saldırı yapıyor burdan paticikde :)
Oda haklı.saygı duyuyorum..Zaman kimin haklı oldugunu göstericek.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

killer neden öyle dedin bilmiyorum ama şuanda takip ettiğin sunucu da bundan pek iyi sayılmaz.

Venus Runuo oyuncusunu toplar..Venusun Serverı 250-300 leri bulur.Ben destekliyorum.Killer arkadasımız ın destekledigi projeyi burdan izleriz..3-4 ay sonra belli ederler.Birinde akç player var birinde kaç player var..15 temmuzda acılıyor venusun serverı..istiyen istedigini söylüyebilir.Şu var servera girince sol altta 320 online diyorsa.(Easy uo da olabilir;veya real 130 140 player olsa yeterli) su anki şartlarda basarı kabul ediliyor..50 online maalesef Fail veriyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Ben eskiden world of uo yu hatırlıyorum da zırt pırt kapanıyordu sanki.

Ehehe 5-6 defa acılıp kapandı ..Da venus Coder lıgını iki defa yaptı :D Olimpus(erbay ) dı serverı nsahibi.Acma kapama işleri onun beceresi içinde..Yeteneklidir cok bu konularda..Sonra bambaska kişiler actı.Wou yu denemeyen kalmadı sanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

ya Hermesus, Eques OCZ ile anlaşmış, projeye başlanmış sen diyosunki venus ile devam edelim. nasıl bi saygısızlık bu? aklınız nerdeydi şu saate kadar? biz mi aklınzıa getirdik yeni projeyi? ben buna kızıyorum. babanızın projesi sanki allahım.

Killer Sana karşı hic bir şekilde seviyeyi düşürmedim ne ocz de nede burda..Senden tek ricam var.Lütfen seviyeni düşürmeden sakin sakin yaz..Karşı cıkmana,Veya aksi tezleri savunmana asla kızmıyorum ..
Killer yeni projede kaç playr olucak ..Arbeit de 20 kiş iyokdu ,dargath ın son zamanları 20 kişi bile degildi ikisini topladıgında 40 kişi etmiyecek..bu 40 kişide inicek zamanla.ben bunu savunuyorum..Dargath ın ilk acıldıgında 90 reel oyuncu vardı.Bu adamlar gelip Bu yeni projede kesinlikle oynamaz yüzde 80 ini gelmez.Bu benim fikrim.Acın hayırlı olması dilegimle.Ama yanlış proje yanlış zaman ,yanlış insan.Bu insan venus olsaydı kapanmama olayıda ele alınınca herkes oraya gelicekdi.Bunun saygı ile falan alakası yok.Bu proje dargath dan da beter olucak bu görüşe sahibim.babamın yeri olmadıgına göre her türlü görüşe sahibim.
Zaman göstericek bunu.bu bana göre yanılma ihtimalimde var.Umarımda yanılırım.Su var Destegim venuse,daha önce kendini ispatlamış bana göre kimisi sevmez onaylamaz onu bilemiyorum.Ama eski bir oyuncuyum,kimisi beni cok sever kimisi sevmez.saygı duyarlar veya duymazlar.bilemiyorum ama belirli bir cevreye etkim oluyor.Daha önce benimle oynuyanlar icinde özellikle.maalesef bu destegimi sizin projenize gösteremiyecegim.Benim destegimede ihtiyacınız yok zaten.
Senden tek ricam sana yakışan sekilde davranman..Seviyeni düşürmedentatlı tatlı tartışalım hic bişi demem kızmam ben.Seninle ayrı fikirde olmam benim ne akılsız oldugumu ispatlar nede abska bir şeyi.Aynı şey benim acımdan senin icinde gecerli.Seni kücümsemiyorum.Sadece fikrimi görüşümü gösteriyorum..
Ayrıca Bu proje hic kimsenin haberi olmadan bir anda cıktı ortaya.Bir anket yaptınız 15 kişinin faal oldugu..Bir anda olup bittiye getirilmiş gibi oldu bunuda tasvip etmiyorum.Vicdanım karşı geliyor.Bu demek degildir Bu işte bişi var su var bu var kesinlikle böyle bişi demiyorum.HErkes yaptıklarından sorumludur.umarım sen haklı cıkarsın..yine belirtiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

ben senin venusu savunmaya bişey demiyorum zaten. bu vakte kadar aklınız nerdeydi diyorum, bu proje olayı açıklanana kadar sen daha ultimaya bile girmiyodun, venüs ortada yoktu vs vs.

kaç player çekiceğini görücez. şu anda forumlar aktif herşey tartışılıyo, ayrıca siz değil miydiniz az olsun öz olsun diyenler? .

neyse görücez ne olup ne bitiyo bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

20 dargathtan 20 arbeitten adam gelse 40 YAPAR !!

Arkadaş belki bana laf geldi ama 15 dakikadır bu post sayesinde yerdeyim. Neyse,

Venüs'ün sunucusu gayet güzel bir sunucu olucağından eminim, projesinde başarılar dilerim.

United UO'yu destekleyen arkadaşlar lütfen polemiğe girmesin. Herşey zamanla belli olur zaten, venüs bizim rakibimiz değil aksine kardeşimiz abimizdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Eques said:

Artariel said:

Arkadaş belki bana laf geldi ama 15 dakikadır bu post sayesinde yerdeyim. Neyse,

Venüs'ün sunucusu gayet güzel bir sunucu olucağından eminim, projesinde başarılar dilerim.

United UO'yu destekleyen arkadaşlar lütfen polemiğe girmesin. Herşey zamanla belli olur zaten, venüs bizim rakibimiz değil aksine kardeşimiz abimizdir.

bak ben senin ne arkadasınım,nede baska bişi,su var seni ,senin dayını,Bir dönem yasadıgın Göztepe soyak sitesindeki hallerini Cok iyi bilen ,cocuklugunu yakından bilen biriyim,Can güvenleri oguzhanları,Kızıl canları,Can yavuz(abacus) cok iyi tanıyan..Seni de iyi bilen,Dayının bir arkadasıyım..onun icin fazla yerlere yatma..ben yeterince yattım..Yaş gelmiş 39 a,senin 9 yasındaki hallerini bilirim...Bunları burda yazmaya gerek yok ..onun icin desturla bana yazarken..Seni cok iyi bildigim icin zaten Yerlere yatıyorum..bari bu imkanı agzına yüzüne bulaştırmadan bu sefer bu şansı degerlendir..Tmm mı bundan sonrada herkesi kendin gibi sanma..Seni forumdan degil ..Gercekten tanıyan biriyim..bana martaval tavırları takınmana gerek yok,nasıl bir cocukluk gecirdigini nasıl bir yapın oldugunu gayet iyi biliyorum.Göztepe soyakdaki hallerini unutmadım daha . :) ..YErlere yatman belki bu sebebdendir.10 yasında da istedigin olmayınca 2100 hanelik sitede yaptıgın şeyleri hatırlıyorum ,unutulucak gibi degillerdi...Dayın la az konusmadık senin gelecegin icin endişelenerek..Aslında Levent Aksoyun Cok iyi bir arkadasıyım.Dayınla levent arkadasdı..ordan dayının evine cok gitmişligim var.Erhan aksoy un kardeşi..onun icin furkan..Dediklerimi kafanın icine sok bu fırsatı iyi degerlendir..benden sana büyük tavsiyesi..yanılma oyle sakın yanılma,beni baskaları ile karıştırma.ben oyun oynamayı seven ,evli barklı birisiyim..yaş gelmiş kemale,Boş zamanlarımda evcimen de oldugum icin zamanı degerlendiriyorum.yaşam bicimim degil oyun,işden gücden sıkıntılardan uzaklaşmak iyi geliyor..Bu kadar..Açıkca yazıyorum sana Dediklerimi bir büyügün tavsiyesi oalrak düşün..Vede seni iyi tanıyan biri olarak..
Sosyal ağlarda paylaş

Ve gercekten Furkan ..bu konuları buraya taşımakdan hoşlanmıyorum.Ekliyorum.Seni oyundan veya forumlardan tanıyan biri degilim,Gercekten tanıdıgım icin,nasıl bir yapın oldugunu bildigim icin endişelerimde haklı oldugumu biliyorum..Değişmişssindir bilmiyorum,değiştiysen kendine, ama eski hallerin devam ediyorsa ki beni asıl süpheye düşüren bunlar..ne dersen de ne yazarsan yaz..Seni Ve aileni iyi tanıyorum..Onun icin bunları burada tartışmanın bir anlamı yok..SEviye karşılıklı oldugu sürece eleştirilmeye acıksındır..Bende saygı cercevesinde seni eleştiriyorum..
bana göre hala venus..su an icin ultimada..Bu fikrim icin sanırım hakaret yemem..Sonrada Odhinn geliyor.Korhan ile osiden avalondan,ilk wou dan kalma dostlugumuz vardır.Seni nasıl destekliyenler varsa cevrende.Bende odhinn i desteklerim.Bu gayet normal veya gidip muratı desteklerim..Şuda var Eger benki hermesus sam 1996 dan beri bu spastik oyunun icinde isem ,ne bir serverda Edite ,ne bir serverda yüz kızartıcı bir olaya,Nede baska bir yerde stafflık yaparken bir şaibeye karışmadıgıma göre ,Oynadıgım Cogu serverda hic kimseye hakaret etmeden,Snn den baslıyıp günümüze kadar geldigime göre,bırakda biraz görüş sahibi olıyım..
şu anda İş yerimden işimle gücümle ugrasmak varken..buraya yazıyorsam demekki beni rahatsız eden noktalar var..ben oyunu düşünmüyorum.beni düşündüren Senin huyların....
Sosyal ağlarda paylaş

ya konuya sonradan dahil olcamda benmi her yazılanı yanlıs anlıyorum yoksa herkesmi birbirini yanlıs anlıyor :)
resmen drama dönüyor lol
hermesus niye o kadar uzun yazdın anlamadım hani alıntıladığın mesaja göre konusuyorum
20+20 40 yapar mevzusu hani devlet bahçeli 40. yıl bir kelime bir işlem olayı varya ondan yerdeyim demiş hani gülmekten yerde maksadıyla aman tartışmaya benide çekmeyin ilgim alakam yok çok pis trollerim yoksa, iki uo sunucusunada hayırlı olsun
ama 20+20 40 YAPAR kesinlikle patiuo bölümünün en efsane lafı olmuştur hahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Hermesus said:

Eques said:

Artariel said:

bak ben senin ne arkadasınım,nede baska bişi,su var seni ,senin dayını,Bir dönem yasadıgın Göztepe soyak sitesindeki hallerini Cok iyi bilen ,cocuklugunu yakından bilen biriyim,Can güvenleri oguzhanları,Kızıl canları,Can yavuz(abacus) cok iyi tanıyan..Seni de iyi bilen,Dayının bir arkadasıyım..onun icin fazla yerlere yatma..ben yeterince yattım..Yaş gelmiş 39 a,senin 9 yasındaki hallerini bilirim...Bunları burda yazmaya gerek yok ..onun icin desturla bana yazarken..Seni cok iyi bildigim icin zaten Yerlere yatıyorum..bari bu imkanı agzına yüzüne bulaştırmadan bu sefer bu şansı degerlendir..Tmm mı bundan sonrada herkesi kendin gibi sanma..Seni forumdan degil ..Gercekten tanıyan biriyim..bana martaval tavırları takınmana gerek yok,nasıl bir cocukluk gecirdigini nasıl bir yapın oldugunu gayet iyi biliyorum.Göztepe soyakdaki hallerini unutmadım daha . :) ..YErlere yatman belki bu sebebdendir.10 yasında da istedigin olmayınca 2100 hanelik sitede yaptıgın şeyleri hatırlıyorum ,unutulucak gibi degillerdi...Dayın la az konusmadık senin gelecegin icin endişelenerek..Aslında Levent Aksoyun Cok iyi bir arkadasıyım.Dayınla levent arkadasdı..ordan dayının evine cok gitmişligim var.Erhan aksoy un kardeşi..onun icin furkan..Dediklerimi kafanın icine sok bu fırsatı iyi degerlendir..benden sana büyük tavsiyesi..yanılma oyle sakın yanılma,beni baskaları ile karıştırma.ben oyun oynamayı seven ,evli barklı birisiyim..yaş gelmiş kemale,Boş zamanlarımda evcimen de oldugum icin zamanı degerlendiriyorum.yaşam bicimim degil oyun,işden gücden sıkıntılardan uzaklaşmak iyi geliyor..Bu kadar..Açıkca yazıyorum sana Dediklerimi bir büyügün tavsiyesi oalrak düşün..Vede seni iyi tanıyan biri olarak..

Dayımla temasa geçiyorum, aradan 8 sene geçti hatırlatıyım. Madem bukadar yakınız ismini söyle de akrabağ çıkmayalım?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...