Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Hitap Şekli Olarak Başkan

fede

Öne çıkan mesajlar

başkan lisenin ülkü ocakları başkanından geldi sanırım.mesela ben lisedeyken bizim böle enseye şaplak yaptıgımız adamlara salak salak tiplere bazı insanlar başkan diyip baya bi peşinden gidiyorlardı.bu başkan denilen adamlarda herhangi bi durumda ben başkanım lan diyorlardı.

neymiş okulun ülkü ocagı başkanıymış

tabi her başkan aynı olmuyor bazısı kendini ölümsüz sanıyor falan filan.ama başkan modası o nesilden geldi.şimdilerde herkes birbirini nabıon başkan diyor

hiç unutmam ben mezun olacam okulun ülkü ocagı başkanı lise hazırlıklardan biri oldu.bi olay olmuştu geldi dedi ben başkanım.sonrasını anlatmama gerek yok.

yeni liseliler şöyle bir tavsiyede bulunayım.hala ocak muabbeti oluyordur illa.bu ben başkanım diye atıp tutan adamların ocagına gidin yada telefon açıp sizin dallamanız böyle böyle atıp tutuyor isminizi lekeliyor derseniz o başkanı bir güzel uyarıyorlar.sonra bişi yapamaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

ne zaman popüler oldu. bayadır evden çıkmıyorum da ben, geçen biri bişey sorarken başkan bla bla dedi. dedim ne diyosun lan bla bla ne adam g.....

noldu yani nası oldu merak ettim?

maça gel fatih pazartesi(bu pazartesi olmayabilir ama düzenli pazartesileri) 11-12 evinden alır evine bırakırım afsad
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara 'da soyluyorlar daha cok bunu ya. Gecen aylarda Ankara da bir restorana gittigimizde baya bir baskan baskan garson islemisti bizi.

Aha 1.5 kaat verecez herhalde hesapta derken acayip ucuz bisey gelmisti sonra da.

Fazla burokratik bir sehir Ankara. Gerci zaten baska biseyleri de yok.

Edit: 2 dir Garbage daki posta cevap yaziormusum. Vay be. Konu disina acin boyle mantikli topicleri. Garbage in kullanim alani belli :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...