Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

dusuncelihayvan said:

önce bi avrupa'ya götürebilsinler takımı da sonra bakarlar transfere.
Maicon Kaka falan hayal değil sonuçta olabilitesi düşükte olsa en azından böyle bir transfer yapılabilir ancak Avrupa'ya gitmesi bi belediye takımıyla oynayacağı maça bağlı olana takıma kim gelsin.

çok düşünüyorsun bu aralar anlaşılan, fazla dalma.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Maç öncesi Kayseri’de kampta olan Beşiktaşlı futbolcular sabahın erken saatlerinde gazeteleri okurken en çok, Hürriyet’te yayımlanan “Bursasporlu İbrahim Öztürk’e karşılık kaleci Hakan Arıkan ve Sivok takas edilecek” haberi konuşuldu. Öğrendikleri ile birden şaşıran Sivok, soluğu futbol komitesi başkanı Serdal Adalı’nın odasında aldı. Ve ikili arasında şu diyaloglar geçti...

Moralim çok bozuk
- Sivok: Bu haber moralimi çok bozdu. Kupa finalinde oynamak istemiyorum.
- Adalı: Medyada bizim için de haberler çıkıyor. Sen aldırma.
- Sivok: Ama gönderileceğim söylentileri, benim konsantremi etkiliyor.
- Adalı: Sen işine bak. Maça odaklan. Kupayı kazanmamız gerekiyor.
- Sivok: Ben duygusal bir adamım. Konsantrasyonum bozuldu bir kere. Bu karşılaşmada yapacağım en ufak hata beni bitirir.
- Adalı: Tayfur Havutçu senden çok memnun. Senin hakkında da sadece o karar verir. Kimin gidip kimin kalacağı bu finalden sonra belli olacak.
- Sivok: Tamam başkan. Oynayacağım.

Ahah bu nasil bir haberciliktir abi. Konusmlari ne guzel yazmis adam adeta olayi yasamis sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Geçen seneki Galatasaray gibisiniz dediğimizde 17'de 17 rererörö diyen Beşiktaşlılar, geçen seneki Galatasaray kadar bile olamadınız :D :D :D :D

Please add your terms UEFA cup results and Turkish Cup ownerships.

Teşekkürler
İyi forumlar.

Edik: Paspatur; Sinan Engin kim abi şu anda? Ne görevi var? Butthurt bir yorumcudan başka nedir vasfı Sinan Engin'in?
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

EricCantona said:

Geçen seneki Galatasaray gibisiniz dediğimizde 17'de 17 rererörö diyen Beşiktaşlılar, geçen seneki Galatasaray kadar bile olamadınız :D :D :D :D

Please add your terms UEFA cup results and Turkish Cup ownerships.

Teşekkürler
İyi forumlar.

Edik: Paspatur; Sinan Engin kim abi şu anda? Ne görevi var? Butthurt bir yorumcudan başka nedir vasfı Sinan Engin'in?

Ya şu Türkiye kupası sevdası nedir Beşiktaşlıların, Fenerbahçe kazansa bile bu kadar sevinmeyecek. 14 tane almışız anasını satayım hiçbir Galatasaraylı çıkıp da bununla övünmüyor ne mütevaziymişiz. Seneye hedef 15. kupa o zaman renktaşlarım, sevinçten otobüsten falan düşürürüz kupayı. T-shirt falan bile basarız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...