Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Teknik direktörün saha kenarında aktif olması, oyuncularına bağırması veya işe yaramayacak bile olsa yönlendirmeye çalışmaları futbolcuya moral verir, hırs verir. Alex Ferguson o yaşında boşu boşuna saha kenarında o kadar hareketli durmuyor.

İşin diğer tarafında Schuster'in gitmesine bayağı bayağı üzüldüm, çünkü gerçekten farklı oynuyordu Beşiktaş, ilk zamanlarında. Sonrasında kulüp baskısı, medya baskısı ve küsen oyuncuların oynamaması falan derken iyice bozulduk takım olarak,

Ha gerçi 1 haftadır ortaya çıkan bazı şeyler, kulüpteki kutuplaşmaları ve küs oyuncuların düşünceleri vs. gerçekten moral bozucu ve Schuster'in gitmesi bunu engelleyecektir.

Guti desen zaten bazı yabancılardan bile tepki çekiyormuş. Schuster onu çok kayırıyor falan diye, adam zaten çok mutsuzmuş ve sezon sonunda ayrılmak istiyormuş.

Bunun dışında yerli oyuncuların tamamının Schuster'in gitmesine sevindiği söyleniyor. Ernst ve Bobo'yu da bu gruba dahil ediyoruz :)

Şimdi tek sorun, Simao-Quaresma-Almeida gibi bonservisi elimizde olan adamlar Schuster'in gitmesinden sonra takımda ne kadar kalırlar, ne kadar istekli olurlar. Önümüzdeki dönem bu oyuncuların gerçek yüzlerini gösterecektir. Hocaya mı geldiler, yoksa kulübe mi geldiler tamamen ortaya çıkacak.

Quaresma'dan çok Simao'ya güvenim sonsuz ama diğer yabancıları bilemiyorum. Simao için nerde oynadığı fark etmiyor çünkü, o kadar hırslı ve kaliteli bir futbolcu, yani bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

gelsin şimdi mustafa denizli 8 defans la çıkalım sahaya 70dk da felan bir gol atarzı sonra yendik diye sevinip mutlu olur tabelacı taraftar..

yazık oldu yazık , resmen geleceği gitti takımın,bu sezon ilk yarıda 14 sakat vardı takımda resmen yedeğin yedek kadrosu ile çıkıyordu beşiktaş maçlara,kaleci sakatlandı hakan denyosu geçti kaleye sırf onun hatalarında 3 4 maç verdiğimizi net biliyorum, kadroda holosko tabata gibi adamlarla oynattı bu takımı, hemde mustafa denizlinin korkak futbolunun aksine hücum oynatmaya çalışarak sistemi değiştirerek, devre arası yeni 3 tane adam alındı , ama bu sefer defansın en iyi adamını kaybettik , yerli tarafında eksik oyuncularımız vardı, biraz sabırlı olunsa sezon sonu alınacak bir kaç yerli defans oyuncusu ile ve bu oyun yapısı ile senelerce şampiyon olabilirdi bu takım,

Tüm beşiktaş düşmanları gördü bunu, öyle bir saldırı başladıki, hem futbolcular hem schuster in üzerine , imzasız haberler, yok ilgisizmis, yok dalga geçiyormuş, soyunma odasında maç seyrediyormuş, saldırdıkca saldırdılar, bu gaza gelen tabelacı taraftarda destek olunca tutamadık adamı elimizde, yazık oldu!

Hele şu en son maçta guti-ernst değişikliği yüzüden neler söylediler adama, ben o değişiklik yapıldığında " ernst uzun boylu fizikli şimdi ceza sahasına şişerecekler topu fiziği ile kafa felan vurur ondan alıyor diye düşündüm , ama tüm basın vay efendim dalga geçiyor diye attılar manşetleri, gitti beşiktaşın geleceği, getirsinler şimdi 8 defans oynatacak bir adamı göndersinler q7 yi guti felan alsında holosko tabada gibi abuk sabuk tipleri bunlara bu lazım,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Güvenç Lig TV'de yaptığı açıklamada; Karaman'ın Beşiktaş'ın başına geçerse, bir sağ bek ve sol bek istediğini ve bu takımı şampiyon yapamaz ise para istemediğini ama şampiyon yaparsa 3 milyon dolar istediğini belirtirken, Beşiktaş'ı şampiyon yapamaz ise ayrıca Beşiktaş Meydanı'nda kendini asacağını sözlerine ekledi.

şakadır ha bu demi
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

gelsin şimdi mustafa denizli 8 defans la çıkalım sahaya 70dk da felan bir gol atarzı sonra yendik diye sevinip mutlu olur tabelacı taraftar..

yazık oldu yazık , resmen geleceği gitti takımın,bu sezon ilk yarıda 14 sakat vardı takımda resmen yedeğin yedek kadrosu ile çıkıyordu beşiktaş maçlara,kaleci sakatlandı hakan denyosu geçti kaleye sırf onun hatalarında 3 4 maç verdiğimizi net biliyorum, kadroda holosko tabata gibi adamlarla oynattı bu takımı, hemde mustafa denizlinin korkak futbolunun aksine hücum oynatmaya çalışarak sistemi değiştirerek, devre arası yeni 3 tane adam alındı , ama bu sefer defansın en iyi adamını kaybettik , yerli tarafında eksik oyuncularımız vardı, biraz sabırlı olunsa sezon sonu alınacak bir kaç yerli defans oyuncusu ile ve bu oyun yapısı ile senelerce şampiyon olabilirdi bu takım,

Tüm beşiktaş düşmanları gördü bunu, öyle bir saldırı başladıki, hem futbolcular hem schuster in üzerine , imzasız haberler, yok ilgisizmis, yok dalga geçiyormuş, soyunma odasında maç seyrediyormuş, saldırdıkca saldırdılar, bu gaza gelen tabelacı taraftarda destek olunca tutamadık adamı elimizde, yazık oldu!

Hele şu en son maçta guti-ernst değişikliği yüzüden neler söylediler adama, ben o değişiklik yapıldığında " ernst uzun boylu fizikli şimdi ceza sahasına şişerecekler topu fiziği ile kafa felan vurur ondan alıyor diye düşündüm , ama tüm basın vay efendim dalga geçiyor diye attılar manşetleri, gitti beşiktaşın geleceği, getirsinler şimdi 8 defans oynatacak bir adamı göndersinler q7 yi guti felan alsında holosko tabada gibi abuk sabuk tipleri bunlara bu lazım,

Beşiktaş düşmanları başta medya olmak üzere, bu muharebeyi kazandılar. İlk defa bir teknik direktörün gidişine üzülüyorum, hem de çok. Takımın geleceği gitti resmen.

Atletico madrid'i geçtim de, tek bir başarızızlığında bile bir daha 3. ligde bile görev vermeyen alman liginden 3 takımın Schuster'i istemesi çok anlamlı. Schuster kötü diyenlere itafen. Bizim futbolumuzu yönetenlerin de futboldan bi bok anlamadığımızın kanıtı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...