Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Aral Ithalat....

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

sevgili aral ithalat
cehennemde yan plz

starcraft 2
normal versiyon 140tl
collectors 200tl

elestirilerede su sekidle cevap veriyor beyfendiler, magrur olma aral ithalatim, senden buyuk kotik var

said:
bizim birşey sakladığımız yok gökhan bey. biraz daha saygılı olursanız sevinirim.
türkiyedeki vergi kanunu ve bandrol kanunu araştırırsanız bu ürünlerin fiyatlarının neden böyle olduğunu daha iyi anlarsınız. ürünün kitapçığı ve kutusu Türkçe olarak yurtdışında özel hazırlandı.

işinize gelen herşeyi eleştiriyorsunuz ama iyi bürşeyler yapıldığı zaman taktir etmeyi bilmiyorsunuz. yakın zamanda türkçe oyunlar çıkacak o zamanda bizi taktir edecekmisiniz çok merak ediyorum. cevap almadan sallamak sizin için çok kolay.

olum sırada konuşuyorlardı, adamlar hesaplamışlar avrupa versiyonuyla aynı fiyata gelmiş türkiye'ye.

sudan ucuz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

"işinize gelen herşeyi eleştiriyorsunuz ama iyi bürşeyler yapıldığı zaman taktir etmeyi bilmiyorsunuz. yakın zamanda türkçe oyunlar çıkacak o zamanda bizi taktir edecekmisiniz çok merak ediyorum. cevap almadan sallamak sizin için çok kolay." said:

oha bir cidden aral dan mail olarak gelen cevap mı
öyleyse nasıl bir firma oldukları belli
şu ciddiyetsizliğe bak
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

senditte 69 pound yazıyordu
oda 170 e falan geliyor sanırımda araldaki eleman gümrükte sorun cıkıyor falan filan dedi dogrumudur

yalana gel ya. Çıkmaz hiçbir sorun merak etme. İmkanı yok hatta.

Gümrüğe yazı mı göndertmiş tüm sc 2 leri durdurun giremezler diye hey allam ya.

kargo HARİÇ 150 euro ve 5 kiloyu aşmayan paketler takılmaz. Biomedikal ürün, silah, uyuşturucu vs. getirtmiyorsanız tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

said:
bizim birşey sakladığımız yok gökhan bey. biraz daha saygılı olursanız sevinirim.
türkiyedeki vergi kanunu ve bandrol kanunu araştırırsanız bu ürünlerin fiyatlarının neden böyle olduğunu daha iyi anlarsınız. ürünün kitapçığı ve kutusu Türkçe olarak yurtdışında özel hazırlandı.

işinize gelen herşeyi eleştiriyorsunuz ama iyi bürşeyler yapıldığı zaman taktir etmeyi bilmiyorsunuz. yakın zamanda türkçe oyunlar çıkacak o zamanda bizi taktir edecekmisiniz çok merak ediyorum. cevap almadan sallamak sizin için çok kolay.

nasıl bi hırsla yazdıysa :D
viktor msn'ni heklicekler ayvayı yedin
Sosyal ağlarda paylaş

Sendit'i hiç tavsiye etmem, adamlar maillarınıza bakmıyor bile. Geçen siparişte adamlara derdimi anlatamadım bir türlü çünkü hepsi bir tarafı ile okumayı tercih etmiş. Sonunda mağdur oldum iptal ettirdim siparişi bir daha da sizden almam vs dedim. Hediye çeki verelim kusura bakmayın dediler ne gelen vardı ne giden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...