Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunkaça.com - konsol oyunları yurtdışında kaça sitesi

fizban

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

pc, ds oyunları da eklenebilir. ama kullanıcısı çok az olduğundan, çok az site bunları direk olarak desteklediğinden emeğime yetmez diye düşündüm. yani pc oyuncusu çok tabi de kaç tane türk pc oyuncusu yurtdışından oyun alıyor ki ?
pc eklenir, herkes pc leri yurt dısından alıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
linkler bozuk.
mesela zavvi linkine tıklayınca
http://www.oyunkaca.com/%22http://www.zavvi.com/%22
yapıyor.

steam'de sadece 3 oyun listelenmiş. diğer sitelerde de eksik oyunlar vardır diye tahmin ediyorum.

new vegas ve fallout diye aradım, pc versiyonlarını göstermedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tasarım çok sadece biraz resimle renklendirilebilir.

Misal "Son eklenenler, en çok takip edilenler, vs." oyunların kapak resimleri ana ekranda random getirilebilir yada Listelerin en tepesinde bulunan oyunların kapak resimlerini koyabilirsin.

Yorumlar kısmını düzenlemen lazım. En azından alt alta iki yorumun background renkleri birbirinden farklı olmalı. Şu an hepsi karışıyor.

Oyunların ekran görüntülerinin olduğu bir bölüm olabilir. Tabi bu iş biraz yük olur size ama acelesi yok.

Bunun dışında listelerde ( ve oyun açıklamasında da ) yeşil, turuncu, kırmızı olan kutulardaki sayıların ne olduğunu anlamadım ( Muhtemelen ratingdir. ). Mesela onu belirtici birşey eklense ( icon, açıklama ) fena olmaz.

Her zaman son kullanıcıyı düşünmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Fizban, buna Facebook app'i yapmanız lazım tutar baya, sonuçta artık büyük bir kitlenin ilk açtığı internet sitesi facebook. Üstüne her hangi bir auto post yapan bir şey kolayca kodlanabiliyorsa, o günün en ucuz oyunlarını twitter'da paylasacak bir sistem fln olabilir. böylece gittikçe viralleşir site.

bir de aynı mantıkta aksesuarlar eklenebilir. sitenin konsepte uygun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok çok iyi düşünülmüş ama ya. Anasayfada özet halindeki listelerde oyunların en düşük fiyatlarının yanında inceleme puanlarının yazması mükkemmel olmuş.
Benim de benzer bi projem var gelicek bi ara beklemede kalın sdfsdfds

Edit: Lan ben bi de yazmışım buraya bi şeyler. Hiç hatırlamıyorum ama resmen. Neyse
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...