Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Hallettim, vodafone dağıtımcısından alındığı için simlockluymuş. Vodafone'u aradım, açın ltf ben sizin müşteriniz değilim hediye geldi dedim hemen açıverdiler.

Şimdi başka bir sorum var, bu önceki telefonumda da vardı, iphone 3g kullanıyodum. Sorun internete bağlanma ile alakalı, şöyle ki gayet güzel roket gibi kullanıyorum, wireless ya da 3g ile, ama bir ara çalışmamaya başlıyor, hiç bir şeyi açmıyor vs. Telefona restart atınca geçiyor ve bir süre aynı şekilde devam edip tekrar çıldırıyor. Bunun ayarlarında bişeyi açmamak mı lazım nedir bir bilgisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de iphone 4 almaya niyetlendim hazır ispanyadayken, apple store'da simlock olmadan satılıyormuş. biraz acemiyim ama bu konuda, belki baya saçma bir soru olcak ama, şimdi ben alacağım iphoneu ispanyadan çıkartmış olduğum telefon hattıyla yaza kadar kullansam, türkiyeye döndüğümde de turkcell hattımı taksam olur di mi, ille tek bir sim kart zorunluluğu falan yoktur herhalde ? bir de benim 6 aylık schengen vizem var, burada oturma izni çıkartmadım gerek yok dedi polis, tax-free olayından yararlanabiliyor muyum bilen var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

erucalavera said:

ben de iphone 4 almaya niyetlendim hazır ispanyadayken, apple store'da simlock olmadan satılıyormuş. biraz acemiyim ama bu konuda, belki baya saçma bir soru olcak ama, şimdi ben alacağım iphoneu ispanyadan çıkartmış olduğum telefon hattıyla yaza kadar kullansam, türkiyeye döndüğümde de turkcell hattımı taksam olur di mi, ille tek bir sim kart zorunluluğu falan yoktur herhalde ? bir de benim 6 aylık schengen vizem var, burada oturma izni çıkartmadım gerek yok dedi polis, tax-free olayından yararlanabiliyor muyum bilen var mı ?

tax free icin cikmadan onceki son 3 ayda yapmis olman lazim alisverisi
Sosyal ağlarda paylaş

belki milyonlarca defa soruldu ama bir sefer de benim için cevaplayın hiç okuyamıcam eski sayfaları :) Haziran ayında Amerika'ya gidicem de elimdeki 3GS 16GB'yi satıp oradan iPhone 4 alayım istiyorum. Ancak bu işin yolu yordamı hakkında bir fikrim yok biri kısaca özet geçebilir mi ? kontratsız alabiliyor muyuz ne kadar fiyatları hede hödö vb gibi?
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki de geçebiliriz. Şimdi internetten sipariş verirsen kontratsız alamıyosun, ama gidip apple storedan alırsan kontratsız alabiliyosun. 16gb için 600$ + tax 32 için 700$ + tax.
Tax %8 bu arada. Ama simlocksuz alamıyosun amerikadan, ben geçtiğimiz yaz almıştım hala unlock için bekliyorum, bu akşam çıkacak diyolar ama. Versiyonları ve basebandları var, ona göre unlock jailbreak falan yapılıyo. Benim versiyonum ve basebandımın unlocku yok henüz. Fakat iPhone 4'ün son versiyonunun 4.3 olucağıın söylüyolar ki 4.3'ün unlocku bu akşam çıkıcakmış. Seneye yaza kadar kesin çıkar, eğer apple daha versiyon yükseltmezse büyük ihtimalle türkiyeye gelip unlock edip kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

yazin yeni bir iphone cikacak, ona suphe yok.

su ana kadar ortaya atilmis bir spekulasyon yok. rekabete bakinca da cok buyuk bir degisiklik olacagini soyleyemeyiz. buyuk bir ihtimalle islemci biraz guclenecek, pil omru biraz uzayacak ama ben cok buyuk bir degisiklik beklemiyorum.

gerek uretim olanaklari acisindan, gerekse pazar doygunlugu acisindan yeni bir dizayn getirmek mantikli bir karar olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...