Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Öf, aldım geldim ama bürokrasilerine tüküreyim yani. Salak salak işlerle uğraştım, direk mikro sim kart satışı yapmıyolarmış illa normal alıp sonradan mikrosunu almam lazımmış. Normal faturasız hat aldım ona da yarın açılır dediler, faturasız alınca anında açılıyordu. Gereksiz yere yarın yine gidip uğraşıcam. Alet de güzel ama hafif buglar var gibi, update'le düzelir diye umuyorum. Gerçi tek denk geldiğim bug sms olayında, belki anlık bir şeydir ^^

normal simkartı keserek mikrosim yapma olayı var, ona bir bak istersen.

Revenant said:

biraz haywanlikmi oluo 2 ayri hat biri iphone 4 biri 3gs satsammi 3gs'i napsam karar veremedim :s

baya hayvanlık oluyo hehe :)
Sosyal ağlarda paylaş

ipod bana çok ters ya. hala kullanamıyorum desem yeridir. alışmışız winamp mantığına klasör klasör.

id tag olayını sevmiyor değilim ama artist-album göstermek yerine klasör göstermesini tercih ederdim ne yalan söyliyim. 100gb album var , album isimlerini bilmediğim o kadar çok sanatçı var ki.. arayıp bulmak imkanlı ama çok yavaş =)
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell'i nereye şikayet edebilirim acaba? Hani arasam kavga çıkartacağım ama üstlerine bağlamazlar dedi annem. Müşteri temsilcisi de bık bık ötmekten başka bir işe yaramıyo.

Web sitesinde iphone4'te mikro-sim kullanıldığına ve iphone4 alacaksam mikro-sim de almam gerekeceğine dair hiçbir bilgi yok. Teknik özelliklerine baktım orada da yok. Turkcell mikro-sim için ayrı tab var bir tane, orada da sadece apple ipad'den bahsediyor ve "apple ipad için özel üretilmiştir" diyor. Ben Turkcell sitesinde eksik bilgi verdiği için acelem olduğu halde telefonu kullanabileyim diye yurda gidemiyorum ve yeni hattımın açılmasını bekliyorum şu an. Sitelerinde "hattınız en fazla 24 saat içerisinde açılı" derken müşteri temsilcisi "minimum 24 maksimum 48 saat" diyerek ayrı bir güzellik yaptı. Ah ulan Amerika'da yaşıyor olacaktık milyon dolar götürecektim şerefsizlerden!

Şöyle sikayetimvar.com mu ne o site işe yarar mı mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

@nileppezdel
www.sikayetvar.com a yazarsan elbet bir geri dönüş alırsın, şansını dene bence.

Esh said:

ipod bana çok ters ya. hala kullanamıyorum desem yeridir. alışmışız winamp mantığına klasör klasör.

id tag olayını sevmiyor değilim ama artist-album göstermek yerine klasör göstermesini tercih ederdim ne yalan söyliyim. 100gb album var , album isimlerini bilmediğim o kadar çok sanatçı var ki.. arayıp bulmak imkanlı ama çok yavaş =)

Vallahi başta ben de çok eksikliğini çektim klasör olayının, alışmak baya zaman almıştı. Ama kapasitesi büyük olduğundan klasör olayı çok mantıklı değil bence.

ID tag olayını da mp3tag adlı programla halledebiliyorsun.
http://www.mp3tag.de/en/

Ayrıca ipod şarkı şarkı müzik dinleyenler için değil de albüm albüm dinleyenler için çok daha avantajlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ya şarkı şarkı dinliyorsan bulaşma bence de. Ayrıca mp3 tag iyi program da dün 2-3 saat falan uğraştım arşivimi düzenlemek için. Ama sonuç çok tatlı oldu, tek bir albümün bile kapağı eksik değil. Bütün sanatçı isimleri albüm isimleri şarkı isimleri düzgün.

Açıyorum voice control'ü, "play a song from queen" diyorum çalıyo ahaha çok zevkli ^^
Sosyal ağlarda paylaş

"3G dünyasına geçiş talebiniz onaylandı. 3G kullanmak için cihazınız 3G uyumlu ve kapsama alanında olmalıdır. 3G cihaz teklifleri Turkcell iletişim merkezlerinde"

"1 aylık 100MB internetiniz ÜCRETSİZ olarak tanımlanmıştır. 3G hızında internet, mobilTV ve görüntülü görüşme için cihazınızın 3G desteklemesi gerekmektedir"

Böyle 2 tane mesaj geldi, enable 3G açık durumda settings'de, ancak hala edge ile bağlanıyor telefon. Sabancı yurtlarında 3G çekiyor diye biliyorum, kullanan arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum çünkü. Neden 3G kullanamıyorumdur sizce? O kadar bekleyip aldık bi de bozuk çıkmasın telefon pls :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün gittim denedim Forum Istanbul Saturn'de. Aletin arkası çok şık olmuş cidden. Oldukça ince. Elde tutulması çok garip geliyor eski bombeli iphone'lardan sonra düz olması garip hissettirdi bana. Ekranı mükemmel. Kamerası harika, özellikle videosu çok iyi. Hız olarak hiç bişi demiyorum, basar basmaz açıyor her şeyi, zorlayamadım aleti.

AMA ABİ. DAHA İLK HAFTADAN KIRARIM Kİ BEN BUNU YA. Aşırı cam, çok hassas görünüyor yani. Bir de yanında bir 3GS vardı, önden neredeyse hiç bi farkları yok, kıl oldum yani.

Özet:
2800 e değmez.
2000 e de değmez.
Maksimum 1400 lira değer biçerim.

Açık söylemek gerekirse, HTC HD2'yu ilk denediğimde çok daha fazla etkilenmiştim, onun da sorunu cep televizyonu boyutlarında olmasıydı ama arayüz olarak vesaire çok daha fazla etkilemişti. iPhone 4'ün çok etkileyememesinin sebebi arayüzünün Saturn standında tam yanda duran 3GS'ten hiç bi farkı olmaması olabilir. Lan 700-800 lira fazla veriyoruz, neredeyse aynı aleti alıyoruz diyesim geldi. Saçma diye demiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...