Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

mum, aleti kullanmıyorum. sadece standby'da, sabah bırakıyorum %100 pil. geceyarısı saate bakmak için basıyorum, %30'a düşmüş. bu böyle değildi, ondan eminim. abim de iphone'unda aynı şeyi yaşadığını söyleyince emin oldum ki o/s saçmalıyor. airplane modunda bırakırsam akşam açtığımda gene %100 pil. habire settings ekranında wi-fi açıp kapamaktan tırlatıcam yani her foruma 2dk bakacağım zaman.

ben tam anlamamisim demek ki.. biraz bakindim simdi, big bug gibi gozukuyor, http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2474499&start=960&tstart=0 adresinde bayagi tartisilmis. wifi ve push aciksa sleep'te bile wifi'yi kapamayip devamli internete bagli kalmaya calistigi icin pili cok kisa surede bitiriyormus. 4.1 update de bazilarinin sorununu cozmus, bazilarini cozmemis.. restore edenler de bir gelisme gormusler ama sorunun kaynagi hala belli degil gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

iPhone 3G kullanıyorum, alalı 2 yıl oluyor. şarjı normal kullanımımla 2 gün az kullanımda 3 gün gidiyor. pek şarj problemi çekmedim bugüne kadar.

Battery Doctor'la şarj ettiğimden de etkiliyor olabilir ama telefonun şarjı gayet normal bende?

edit: Sam'in yazdığını atlamışım... Wifi'ı kapatmıyor telefon evet. ilk aldığım zamanlarda tamamen wifida takıldığım zamanlar telefon 4-5saat anca şarj dayanıyordu. wifi fena şarj yiyen bir olay. 3G desen keza öyle. ikisini de ihtiyacım olmadıkça açık tutmuyorum ben şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

24 ü deniyodu sanki...

Ama gitseniz bi turkcell bayii ne ellerine bu haftadan gelmiştir iphone 4 ler.

iPhone 3G lansmanında da verdikleri tarihten 5 gün önce mağzalara dağıtılmıştı telefon. Ben erken almıştım dükkandakileri kafalayıp =)

bi 50 lira tokatlamışlardı benide onlar. 1200 TL di o zamanlar fiyatı, bana 1250 den vermişlerdi, bi de Turkcell iPhone lansmanı konusunda çok katı olduğu için satışa çıkacağı gün kesmişlerdi faturayı =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...