Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shogun Total War 2

Mighty_THoR

Öne çıkan mesajlar

Formation demişken, bir tane daha RTS vardı, adı aklıma gelmiyor. Ama Roma'da falan geçiyor. Lejyonerleri, gladyatörleri falan var. Hatta lejyonerleri o meşhur savunma düzenine sokarak yürütebiliyorduk. Bir de scout'lar falan vardı kartal falan gönderiyordu. Ormanın içine girip saklayabiliyorduk birimleri. Tam yeri değil sanırım ama bilen varsa bir şey etsin. Tekrar oynamak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç umutlu değilim
romedan sonra sürekli ivme kaybettiler
empire gibi saçma sapan bitmemiş bir oyunu piyasaya sürüp daha patchleri bitmeden napolyon şeysini salmalarıda korkunçtu.
lead designer 'ın çıkıp bloguna "abi kötü demeyein oyunlarımıza,para gelmicek yenisini yapamıcaz,yok AI sorumlumuz bizi terketti" diye saçma sapan ağlamasıda cabası
Sosyal ağlarda paylaş

dediğinde haklısın ama başka da bu türde oyun yapan 1-2 sallapati örnek hariç çıkmadı ilginç şekilde. total war serisinin yaşaması lazım o veya bu şekilde. hoş gerçi mod yapımını m2'den sonra çok kısıtladılar, modlar için bile değiyordu normalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Beahhh Rome 2 beklerken Shogun 2 geldi.
Ben tüm dünyaya egemen olmak istiyodum napayım sadece Caponya'yı.

ETW ve NTW'de çok güzel şeyler gelmişti seriye aslında, özellikle grafik anlamında çok ilerlendi. Ama AI, patchlerle bile istenen yerde değil henüz.

Bakalım nasıl olacak ne zaman çıkacak görelim hele bi oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi olamazsınız, rome önceki oyunların hepsini, her açıdan gömmüştü ki hala 2000-2010 aralığının en iyi stratejisi benim gözümde. spy adamı kesti mi kesmedi mi videoları hariç her açıdan.

ha sadece event bildirim penceresi çizimlerini diyorsanız o başka, ben yanlış anladım o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzel tam da yeni pc toplamıştım Rome2 çıkar diye ama olmadı maalesef. Şimdi Rome çıkana kadar benim pc yine çöp olur.

Bu arada şehir olayı nasıl olacak acaba bir bilgi var mı o konuyla ilgili. ETW deki gibi olmasın abi ya. Hatta direk Rome gibi olsun inşa ettiğimiz binadan sonra şehre zoomlayıp yeni halini görebilelim fln..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...