Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OHA İMZAM DEĞİŞMİŞ

gecko

Öne çıkan mesajlar

ben de bi keresinde kurtlar vadisi zamanlarında bi spoylır yemiştim. diziyi heyecanla izlerken telefon çaldı "çakır ölüyo oğlüüeeem" diye. ertesi gün ağzını burnunu kırdım tabi.
boru mu lan bu? spoylır söyledi herif hem de en sevdiğim dizinin. öldürürüm adamı. bu cok kötü bişi ve kabul edilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

abi adam bi keresinde shawshank redemption izlerken spoiler vermisti.
yillarin hatrina silemedim.
en son tabi battlestar galactica spoilerini yiyince hic acimadim.

iide bu adami yas odunla dovmek lazim.. bende spoiler dan cekinmem hic sorun olmaz cogu zaman benim acimdan ama.. shawshank e bu yapilmazki yaaa ayiptir.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Trol yapmak değil bu. Defalarca tartışıldı burada trollük ayağına nasıl saçmalandığı, lamerlık yapıldığı, her angutluğun embesilliğin trollük diye etiketlenmeye çalışıldığı. bir numaralı örnek işte. Gerçekten trollük yapan ve iyi beceren üyeler var arada onlardan bakıp görün aradaki farkı.

Angutlukla trollük aynı şey değil. Hayır yarın öbür gün adam arkanıza geçip tecavüz ederken hala "trollük yapıyo boşver" diyeceksiniz bu gidişle.

bariz trollük abi. trollüğün tanımı rahatsız ederek ego tatminidir. tanımı budur. tamam angutluk ama aynı kapıya çıkıyor. bunu angutluk kalıbına sokmanın gereği yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Friedman said:

ciddi ciddi ayyyyyyyyyy sonunu öğrendim nası izlicem ben şidmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yapıyomusunuz spoiler gördüğünüzde

kardeşime yalvardım anlat ne oluyor sonunda diye son 5 bölüm kala. sonra da ayyyyyyyyy sonunu öğrendim nası izliycem ben şimdiiiiiiiiiiiiiii
yaptım :D ve hala izlemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...