Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OHA İMZAM DEĞİŞMİŞ

gecko

Öne çıkan mesajlar

mesela ben lost izlemedim hiç ama adam spoiler vermiş oha lan nası oluyo öyle şey diyip başlamayı düşünüyorum . Ha sonunu bilmem o zevki kaçırıyomu benim kaçırmıyo ama tabi herkesde farklı haklısın . Tabi spoiler verip insanların rage olmasını görüp mutlu olmakta farklı bişey :P
Sosyal ağlarda paylaş

geçenlerde bugün ne izledim topiğinde book of eli spoileri vermiş biri, film bitti benim için. izlemeyi düşünüyodum, bu saatten sonra anlamı kalmadı hakkaten. ha sonradan düzeltti spoiler içine aldı falan ama, iş işten geçti.

şehir efsanesi vardır, 6. his filmini izlemeye sinemaya giden gençler bahşiş vermeyince malum spoileri veren yer gösterici hakkında. bu da öyle bişey oluyo, hoş değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

abi bu kadar kolay bonzi yapmayın herkesi. newbieler iyi bisey zannedip bonzi olmaya kasıyo ondan sonra.
bence gecko liseli olmasıyla bile sonuna kadar haketti :)

geç gelmiş bir karar ama doğru karar.

edit : hatta facebook'ta aynı kıza 124235 davet yollaması bile yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

geçenlerde bugün ne izledim topiğinde book of eli spoileri vermiş biri, film bitti benim için. izlemeyi düşünüyodum, bu saatten sonra anlamı kalmadı hakkaten. ha sonradan düzeltti spoiler içine aldı falan ama, iş işten geçti.

şehir efsanesi vardır, 6. his filmini izlemeye sinemaya giden gençler bahşiş vermeyince malum spoileri veren yer gösterici hakkında. bu da öyle bişey oluyo, hoş değil yani.

neydi o filmin spoilerı ya adam ölümüydü çocuk ölümüydü neydi
Sosyal ağlarda paylaş

Friedman said:

mesela ben lost izlemedim hiç ama adam spoiler vermiş oha lan nası oluyo öyle şey diyip başlamayı düşünüyorum . Ha sonunu bilmem o zevki kaçırıyomu benim kaçırmıyo ama tabi herkesde farklı haklısın . Tabi spoiler verip insanların rage olmasını görüp mutlu olmakta farklı bişey :P

helal sana be. ben de millete kıl oluyorum spoiler yiyip kıl olduklarını görünce. ben hiç spoiler yedikten sonra film izlemediğimi hatırlamıyorum. hatta özellikle isterim spoilerı ki daha heyecanlı izleyebileyim. merak ederim yani. bizim kuzen matrixin spoilerını vermişti. ben söylemiştim anlat diye. ben spoilerdan korkmam abi. o benden korksun. film adamı değilim ben :P.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

kazara spoiler vermeyi anlarım, o an dikkat etmemişsindir, ya da başka bişi konuşurken araya karışır, ya da ne bileyim spoiler tagı içine almayı unutursun falan filan. Kazara olmuştur, yine zevkini bozar falan ama çok kızamazsın.

Ama tutup bunu gayet bilinçli biçimde herkes görsün diye imza yapmak angutluktan başka bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

stimpak said:

kazara spoiler vermeyi anlarım, o an dikkat etmemişsindir, ya da başka bişi konuşurken araya karışır, ya da ne bileyim spoiler tagı içine almayı unutursun falan filan. Kazara olmuştur, yine zevkini bozar falan ama çok kızamazsın.

Ama tutup bunu gayet bilinçli biçimde herkes görsün diye imza yapmak angutluktan başka bişey değil.

troll yapmış işte adam. niye anlamıyorsunuz sdasffa
lan bi mod vardı onun avatarında da bu vardı sanki. o sandım ben bunu zuhaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Trol yapmak değil bu. Defalarca tartışıldı burada trollük ayağına nasıl saçmalandığı, lamerlık yapıldığı, her angutluğun embesilliğin trollük diye etiketlenmeye çalışıldığı. bir numaralı örnek işte. Gerçekten trollük yapan ve iyi beceren üyeler var arada onlardan bakıp görün aradaki farkı.

Angutlukla trollük aynı şey değil. Hayır yarın öbür gün adam arkanıza geçip tecavüz ederken hala "trollük yapıyo boşver" diyeceksiniz bu gidişle.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

spoiler verip komik oldugunu sananlara sinir oluyorum, fitne fücurlar.
msnimde vardi öle bi tane, ne zaman iletime BIDI BIDI izliyorum yazsam gelip spoiler verirdi.
hayvan.

bu insanlar konusucak bisi bulamayıp, muhabbet etmek icin insanların film zevklerine sıcar. cok kotu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...