Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gamescom 2010 - Cologne -18 22 agustos

draedan

Öne çıkan mesajlar

Gecen yil ilki duzenlenen ve hemen E3 ve tokyo game show un avrupa ayagi olarak unlenen fuar bu sene 18-22 agustos ta koln de tekrar duzenlencek. Ama bence e3 ve tgs den cok daha iyi cunku e3 nin aksine halk girebiliyor, tgs nin aksine nerdeyse sadece japon oyun dunyasina hitap etmiyor.

gecen yilin acilisi bir harikaydi, jetpack le clone askerleri inis yapti, bu sene nasil olur hayal edemiyorum :D

star wars old republic cikmadan onceki son avrupa fuari olacagi icin de cok onemli aslinda.

neyse, gecen sene tokyo game show a gitmistim ( hic beyenmedim ), bu sene de gamescom a gidiyorum, var mi patilerden gidecek olan ?

ufak bir organizasyon duzenlenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
valla uzun zamandir bakmadigim icin ne kadar muhabirlik yapabilirim bilmedigim konularda bilmiyorum. "Soyle soyle bir seyler vardi" diye buraya gelip "ya zaten gecen patch geldi o" tepkisiyle kasilasmam olanakli :P (warhammer o linkteki listede yokmus bu arada enteresan)

1 saatlik yol valla Koln'e beles zaten trenle, birini kafalayabilirsem gelecek haftasonu gidebilirim. Hands on demolar hangi oyunlarda mevcut onu da bilmek lazim gidip sunum izlemekle ugrasamam. bildigim New Vegas ve Dragon Age 2 oynayabiliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BioWare Mythic Comes to GamesCom: Cologne! Dark Age of Camelot and WAR players are invited to a BioWare Mythic meetup at the Hard Rock Caf? in Cologne on August 21 at 6:30 p.m. local time. There will be goodies available, both in-game and out!

Doggy kendine ve bana birşeyler kap, aslansın kaplansın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gitmeyi düsünüyorum. SC2 gosulari orda olacak ve turnuva düzenlenelecek. Dimagadan tutun TLO ya Madfrog hepsi orda olacak. Tabiki bol bol oyun 200'ün üstünde priemere aciklanmasi bekleniyor. BlizzardÄin kösesi muhtemelen dolu olacak ama olsun gidip Diablo 3 oynamak var catayada bakabilirim tabi. Kücük bir pati bulusmasi yapabiliriz.

SC Turnuva Gamescom

Ödül SC2 Turnavasi: 1. 5.000€
2. 2.500 €
3. 1.400 €
4. 900 €
5.-8. 600 €
9.-12. 400 €
13.-16. 300€
Go4SC2 Cup #24:
Dmytry 'dimaga' Filipchuk
Pierre 'Sarens' Guivarch
Pedro 'LucifroN' Moreno Durán